Mamy już 40 lat i nie mamy czasu, by próbować rodzić dzieci na różne sposoby. Zajście w ciążę zajęło nam siedem lat. To dość długo.

I wtedy przyjaciółka rodziny zaproponowała im wyjście - zabranie dziecka z sierocińca.

Para zgodziła się na tę decyzję, a dlaczego nie, mieliby dziecko w krótkim czasie, a nie niemowlę, ale nieco starsze dziecko, które spałoby i nie wymagało przewijania.

Minął miesiąc, para dostała dziecko, zabrała ją do sklepu z modą i kupiła jej drogie ubrania i zabawki. Nie wzięli jednak pod uwagę jednego czynnika: dziecka nie można kupić i nie jest zabawką.

A kiedy okazało się, że para oddała dziewczynkę do sierocińca zaledwie miesiąc później, powiedzieli, że nie słuchała. Przyjaciółka rodziny zaniemówiła.

Popularne wiadomości teraz

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

"Nawet nie rozpakowuję prezentów mojej teściowej, bo i tak zabierze je dla siebie: to dziwne, ale przyzwyczaiłam się do tego"

"Gdybym miała wybór, w ogóle nie wpuszczałabym teściowej do domu. A tego, co robi, kiedy nas odwiedza, nie mogę już znieść"

"Pewnego wieczoru podsłuchałam rozmowę między teściową a mężem. I wtedy zdałam sobie sprawę z tego, co się dzieje: teściowa nie dobiera słów"

"Jak możecie to robić, to jest żywy człowiek, dziecko, a wy ją tak traktujecie". Być może nie bez powodu Bóg nie zsyła potomków takim ludziom.