Tak, Adam mnie kocha, mamy świetny związek, ale nie jesteśmy małżeństwem. Osobiście nie martwię się tym faktem, ponieważ wszystko jest z nami w porządku, ale oczywiście chciałabym mieć ceremonię i suknię ślubną. Zwłaszcza, że moje dwie siostry są już mężatkami i nie czekały latami na zalegalizowanie swojego związku.

Czy to oznacza, że coś jest ze mną nie tak? Nie jestem tego pewna. Zastanawiałam się nad tą kwestią od jakiegoś czasu, a nawet poruszyliśmy z mężem ten temat.

Mamy już syna, ma 4 lata, czas mija, a my jesteśmy na miejscu. Nie byłam przeciwna zaproponowaniu mu małżeństwa, ale on od razu był nieufny.

Próbowałam na niego naciskać, a on się poddał, mówiąc, że jego rodzice całe życie byli małżeństwem i nie było dnia, żeby się nie kłócili. Oznacza to, że jego skojarzenia z małżeństwem są kategorycznie negatywne.

Powiedziałam Adamowi, że nie powinien się bać tego, przez co przeszli jego rodzice, to była ich historia, a teraz my tworzymy własną. To go przekonało i obiecał, że się nad tym zastanowi.

Popularne wiadomości teraz

"Mój syn przyszedł z dziewczyną. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam moją synową. Nie rozumiałam, jak można zakochać się w kimś takim"

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

Kilka dni później mama również zaczęła mnie wypytywać, co u nas, co nowego, kiedy ślub. Powiedziałam jej, że Adam i ja sobie z tym poradzimy i że moja mama została zastąpiona.

Krzyczała na mnie, mówiła złe rzeczy o Adamie i powiedziała, że wcale nie zamierza się ze mną żenić. Nasza rozmowa do niczego nie doprowadziła i nie obchodzi mnie to, dopóki Adam i ja dobrze sobie radzimy, a czas pokaże.