Gabriela była jeszcze bardzo młoda, gdy została powołana do życia jako aktorka.

Gabriela Ziembicka stała się prawdziwą gwiazdą serialu i wydaje się mieć rodzinę zarówno na ekranie, jak i w prawdziwym życiu.

Katarzyna Zielińska postanowiła pokazać, jak zmieniła się jej córka z serialu i jak piękna się stała.

Popularne wiadomości teraz

"Nie mogę jeść tylko 2 razy dziennie tylko dlatego, że ty tak chcesz": krzyknęła moja synowa, gdy usłyszała naszą podstawową rodzinną zasadę

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Jak myślisz? Skąd się znamy?💕Podpowiedź: spędziłyśmy ze sobą wiele lat 💕 NIE PRZEWIJAJ KOLEJNEGO ZDJĘCIA DOPÓKI NIE SPRÓBUJESZ ODGADNĄĆ😜 Ps. Odwiedziła mnie w teatrze i sprawiła mi dużo radości- napisała gwiazda.

Fani są po prostu zachwyceni wspólnymi zdjęciami Katarzyny Zielińskiej i Gabrieli Ziembickiej. A oto co napisali.

- Gdybym nie przewinęła to bym nie wiedziałam ! Ale wyrosła 😱 nie do poznania! - Piekna dziewczyna 🥰🥰zreszta od małego była śliczna 😍😍 - Zatęskniła za mamusią serialową pozdrawiam serdecznie i miło was widzieć razem❤️- komentują fani.

Pisaliśmy również o: Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Może zainteresuje Cię to: Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Przypominamy o: Poruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"