Aktor stał się prawdziwą gwiazdą polskiego kina.

Aktor zginął w pożarze, który wybuchł w niewielkiej miejscowości znajdującej się w gminie Chodel.

"Niestety wskutek zdarzenia śmierć poniosła jedna osoba. W tej chwili ustalamy, kto to był. Przypuszczamy, że mógł to być 87-letni mieszkaniec tego domu" - poinformowała asp.szt. Edyta Żur, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim.

W niedzielę rano w Gminie Chodel wybuchł pożar, na miejsce zdarzenia przybyło 30 strażaków. Niestety, nie udało im się uratować jednej osoby. Był znanym aktorem, który wystąpił w wielu kultowych filmach, takich jak Popiołach, Przekładańcu czy Kariery Nikodema Dyzmy.

"W ostatnim czasie miał już problemy zdrowotne. Nie chodził, poruszał się na wózku inwalidzkim" - powiedziała dziennikarzom portalu opole.24wspolnota.pl mieszkanka miejscowości.

Popularne wiadomości teraz

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Piotr Wysocki miał problemy zdrowotne, które uniemożliwiały mu normalne funkcjonowanie.

Syn aktora Jan napisał przejmujący wpis, który poruszy każdego.

"Dzisiaj zmarł Piotr Wysocki. Lubelski aktor sceny oraz ekranu, dusza towarzystwa. Mój tata" - napisał o Wysockim jego syn pogrążony w żałobie.

Pisaliśmy również o: Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Może zainteresuje Cię to: Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Przypominamy o: Poruszające słowa w studiu TVN o Marcie Kubackiej. "Płyną do nas dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"