W swoim wywiadzie dla Polityki opowiedziała o rzekomych kłótniach, które miały mieć miejsce w ich związku, oraz o sporze o alimenty na syna Filipa.

Tomasz Komenda został skazany niesłusznie na 25 lat pozbawienia wolności za gwałt i morderstwo, których nie popełnił. Dopiero po kilkunastu latach odzyskał wolność. Od tamtej pory związał się z Anną Walter.

Przed randką bardzo się stresowałem, bo kto by się nie stresował randką z taką kobietą! Wtedy też pierwszy raz się pocałowaliśmy – zdradził Faktowi.

Para była ze sobą bardzo zakochana, ale ich szczęście nie trwało długo. Po narodzinach syna Filipa, związek się rozpadł, a teraz rodzice chłopca walczą o alimenty.

Anna twierdzi, że jej były partner nie chce płacić 4,5 tys. zł miesięcznie na utrzymanie dziecka, a obstaje przy 3 tys. zł. Dodatkowo, Anna przedstawiła swoją wersję kłótni, które miały mieć miejsce w ich związku.

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Dzisiaj jest w dobrej formie, mówi, że jest wyleczony – przekonuje Walter.

Według niej, kiedy Tomek otrzymał 12 mln zł zadośćuczynienia i 811 tys. zł odszkodowania od Skarbu Państwa, zaczął się zachowywać inaczej, zaniedbywał rodzinę, a kłótnie były na porządku dziennym.

Sprawa Komendy wzbudzała wiele emocji, a wywiad Anny tylko dolewa oliwy do ognia. Na pewno warto przypomnieć, że Tomasz został skazany niesłusznie i stracił wiele lat swojego życia.

Wszystko zmieniło się, kiedy Tomek dostał te miliony. Całymi dniami nie było go w domu. Kiedy przychodził, kończyło się kłótnią. Zaczęły się krzyki, wyzwiska. Sąsiedzi zaczęli wzywać policję. Moje dzieci zobaczyły zupełnie innego Tomka, niż ten, którego poznały i do którego jedno z nich mówiło „tato” – przedstawiła swoją wersję.

Teraz jednak, jak twierdzi jego była partnerka, jest w dobrej formie i wyzdrowiał po przebytej radioterapii. Mamy nadzieję, że para uda się porozumieć w sprawie alimentów i zapanuje spokój w życiu ich syna.

Pisaliśmy również o: Syn Przemysława Stippy na nowym zdjęciu. Gwiazdor pokazuje miłość do rodziny

Może zainteresuje Cię to: Kontrowersyjne zaproszenie na komunię chrześniaka. Jak jedno zaproszenie na komunię zaskoczyło całą Polskę

Przypominamy o: Córka Michała Wiśniewskiego pokazała się internautom w całkiem nowej fryzurze. To kolejny eksperyment na głowie Etienette