Na fotografii widać Cichopek w ślubnej sukni, a obok niej Mucha jako świadkowa. Opis pod zdjęciem jednak wzbudził wiele pytań i spekulacji.

„Chyba miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa” – napisała Mucha na swoim Instagramie.

Wiele osób zastanawiało się, co mogła mieć na myśli aktorka. Czy chodziło o to, że ślub nie był udany, czy też może o coś zupełnie innego?

Okazuje się, że fotografia pochodzi z planu serialu i przedstawia kościelny ślub Kingi i Piotra, granych przez Katarzynę Cichopek i Marcina Mroczka, a Anna Mucha wcieliła się w rolę świadkowej.

Para ta była ulubieńcami fanów „M jak miłość” i dwukrotnie brała ślub. Pierwszy, cywilny odbył się już w 126. odcinku serialu, a drugi – kościelny – kilka lat później, w 725. odcinku. W obu przypadkach Kinga i Piotr obiecywali sobie miłość na całe życie.

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Cichopek dzieli się szczegółami ślubu z Marcinem Hakielem. "To on nalegał na ślub"

Rodzicielska troska. Katarzyna Cichopek dzieli się trudnościami związanymi z synem. "To nawet nie jest żart"

Polka stała się "żywą Barbie" po wydaniu 40 000 dolarów na operację plastyczną

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Anna Mucha i Katarzyna Cichopek poznały się na planie „M jak miłość” i od tamtej pory pozostają przyjaciółkami. Aktorki często udostępniają w mediach społecznościowych zdjęcia z ich wspólnych spotkań i imprez. To kolejny dowód na to, że przyjaźń na planie może przetrwać wiele lat.

Pisaliśmy również o: Pocałunek losu. Tylko cztery znaki zodiaku osiągają oszałamiający sukces w życiu

Może zainteresuje Cię to: Beata Kozidrak się zaręczyła. Radosne wieści ogłosiła ze sceny. "Cztery karaty szczęścia"

Przypominamy o: Zamachowski i Muskała nie są już razem? Aktorka spakowała walizki. "Jestem w momencie, kiedy nie uciekam"