Tomasz Lis stał się prawdziwą gwiazdą dziennikarstwa i zdobył sławę w całym kraju.

Dało się poznać, że uwielbia cmentarze i spędza tam czasem trochę czasu.

Gwiazda telewizji przeszła 4 udary i ma znaczne problemy z sercem.

Goszcząc w programie Kuby Wojewódzkiego, były redaktor naczelny Newsweeka opowiedział o swoich odczuciach, gdy przebywa w takich miejscach.

- To jest moment bardzo głębokiej refleksji nad człowiekiem, jesteśmy skupieni, patrzymy głębiej, widzimy rzeczy, których normalnie nie bylibyśmy skłonni zauważać w życiu – mówił Tomasz Lis.

Popularne wiadomości teraz

"Moja córka robi wszystko, aby rozbić moją rodzinę, prawdopodobnie z powodu zazdrości: myśli, że powinnam być przy niej i to wszystko"

"Poszłam na randkę z bardzo miłym mężczyzną, byłam nim zafascynowana przez cały wieczór, dopóki czegoś nie zrobił"

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

Wiadomo, że prezenter telewizyjny zadbał już o miejsce dla siebie na cmentarzu. Dla niego spacer tam daje poczucie spokoju i zrozumienia, że wszystko w życiu jest podwójne.

- Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę na cmentarzu. Towarzystwo mi tam bardzo odpowiada Nie bardzo daleko od miejsca, gdzie jest pochowany nasz piłkarz Kazimierz Dejna – mówił u Kuby Wojewódzkiego.

Pisaliśmy również o: Joanna Opozda na zdjęciu z dzieciństwa. Jak wyglądała jako mała dziewczynka? „Mała ja”

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel pokazał zdjęcie ze swoim ojcem. Wyglądają jak dwie krople wody. "Jaki ojciec taki syn"

Przypominamy o: Michał Szpak o żałobie po odejściu mamy. "Przeżyłem żałobę w dość specyficzny sposób"