Para, która w ostatnich miesiącach była obiektem medialnych spekulacji o rzekomych kryzysach w małżeństwie, udowodniła, że ich miłość jest trwała.

Małżonkowie podzielili się wzruszającym zdjęciem na Instagramie, na którym wyraźnie emanują miłością i zrozumieniem. Michał Wiśniewski opatrzył fotografię słowami: "Najlepsze życie z możliwych. Życie z Tobą." To krótka, ale wymowna deklaracja miłości, która rozwiała wszelkie wątpliwości i spekulacje.

W ostatnich miesiącach pojawiły się plotki, że przyjście na świat ich drugiego dziecka, Noëla Cloé, przyczyniło się do kryzysu w ich związku. Para postanowiła jednak skonsultować się z terapeutą i pracować nad swoim małżeństwem. To dowodzi, że są gotowi na trudności i konflikty, które mogą pojawić się w każdym związku, i że ich miłość jest na tyle silna, by przetrwać.

Fanów Michała Wiśniewskiego i Poli Wiśniewskiej postawili na nogi, przesyłając im mnóstwo gratulacji i życzeń na trzecią rocznicę ślubu. Jedno z komentarzy szczególnie przyciągnęło uwagę, chwaląc Michała Wiśniewskiego za jego postawę wobec byłych partnerek i za to, że nie wywleka swoich prywatnych spraw na forum publicznym.

Popularne wiadomości teraz

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Małżeństwo Wiśniewskich pokazało, że mimo trudności i różnych doświadczeń, ich miłość jest prawdziwa i trwała. Trzecia rocznica ślubu to kolejny krok w ich wspólnej historii i dowód na to, że warto pracować nad swoim związkiem, by zachować harmonię i szczęście.

Pisaliśmy również o: Beata Tyszkiewicz otrzymała diagnozę podobną do Przybylskiej. Jak zareagowała na nią słynna aktorka

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Cichopek świętuje spełnienie marzenia razem z Maciejem Kurzajewskim. Fani długo czekali na ten moment

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki został tatą? Prezenter opublikował urocze zdjęcie z niemowlakiem i dodał wzruszający wpis