Jednak ostatnio pojawiły się doniesienia o jej najstarszej córce, Ewie Dubieneckiej, które zaskoczyły wielu. Ewa, mając już 20 lat, podjęła niezwykłe wyzwanie i rozpoczęła naukę na renomowanym Yonsei University w Seulu, Korei Południowej.

Marta Kaczyńska znana jest z fotografowania pięknych pejzaży i przyrody, które publikuje na swoich profilach w mediach społecznościowych. Nie lubi eksponować swojego życia prywatnego ani swojej rodziny. Dlatego o jej dzieciach wiadomo niewiele, a informacje na ich temat są rzadkie.

Według doniesień portalu ShowNews, sąsiedzi Marty Kaczyńskiej z Sopotu od dawna nie widzieli Ewy w okolicy. Ostatni raz młoda kobieta miała być widziana kilka miesięcy temu, i od tego czasu nie prowadziła aktywności na mediach społecznościowych.

Jednak kilka miesięcy temu Ewa Dubienecka podzieliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciami z wyjazdu do Hong Kongu. To jednak tylko wstęp do jej przygody z Azją. ShowNews odkrył, że Ewa zdecydowała się na studia na Yonsei University w Seulu. To chrześcijański, prywatny uniwersytet badawczy, uważany za jedną z najstarszych i najlepszych uczelni w Korei Południowej.

To niezwykle ambitny krok w życiu młodej kobiety, który z pewnością znacząco wpłynie na jej przyszłość. Edukacja za granicą to szansa na rozwijanie się intelektualnie i kulturowo. Ewa będzie miała okazję nauczyć się języka koreańskiego i poznać inną kulturę, co na pewno będzie niezwykle cenne dla jej rozwoju osobistego.

Popularne wiadomości teraz

Przy grobie ukochanej Andrzej spotkał zagadkową kobietę, a gdy spojrzał w jej oczy, zastygł ze zdziwienia

Przeszłam na emeryturę, spakowałam rzeczy męża i wysłałam go do domu mojej matki na wsi. Całe życie marzyłam o rozwodzie

Kiedy mężczyzna dowiedział się, kogo poślubi jego córka, prawie stracił panowanie nad sobą, a powodem była stara wrogość

Mąż z niecierpliwością czekał na narodziny syna, ale kiedy po raz pierwszy zobaczyłam dziecko, pomyślałam, że on podejrzewa mnie o niewierność

Marta Kaczyńska, choć stara się chronić swoją prywatność i życie rodziny przed oczami mediów, na pewno jest dumna z odwagi i determinacji swojej córki. Wybór studiów na Yonsei University to krok w nieznane, ale z pewnością pełen możliwości i doświadczeń. Teraz Ewa Dubienecka ma przed sobą fascynującą podróż na azjatyckim uniwersytecie, która zapewne znacząco wpłynie na jej przyszłość.

Pisaliśmy również o: Tajemnice aktorskiej kariery przyszłego papieża. Nie do wiary kogo zagrał Karol Wojtyła

Może zainteresuje Cię to: Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktorka ze słynnego serialu "Klan". Spływają kondolencje

Przypominamy o: Wielkie odkrycie. Jakie są naprawdę nastroje wobec Justyny Żyly