Byli spokojnymi, poważnymi ludźmi, nie okazywali sobie zbyt wiele miłości, ale też nie czepiali się siebie z byle powodu, jak to zwykle bywa.

Ogólnie byli dobrymi ludźmi i wychowali wspaniałą córkę. Sytuacja nieco się zmieniła, gdy minęło 5 lat od naszego ślubu. Nie mieliśmy jeszcze dzieci, ale nie rozmawialiśmy o tym.

Uważałem, że jestem jeszcze za młody na dzieci, ale moja żona miała swoje powody... Pracowałem w domu, online, ale zarabiałem wystarczająco dużo, żeby przeżyć, nie narzekaliśmy.

Żona nie pracowała, ale ostatnio zacząłem zauważać, że gdzieś znika. Mówiła, że odwiedza rodziców, że teściowa jest chora i potrzebuje opieki.

Ale od tego miała ojca. Więc pewnego dnia, kiedy znowu wyszła z domu, zadzwoniłem do jej rodziców i zapytałem, gdzie jest ich córka.

Popularne wiadomości teraz

Nie, moja droga wnuczko. Po pierwsze, jestem stara, a po drugie, nie jestem twoją służącą

Byłam zaskoczona śmiałą prośbą moich przyszłych swatów. Ale prawdziwy cios przyszedł po słowach mojego własnego syna

Przy grobie ukochanej Andrzej spotkał zagadkową kobietę, a gdy spojrzał w jej oczy, zastygł ze zdziwienia

Przeszłam na emeryturę, spakowałam rzeczy męża i wysłałam go do domu mojej matki na wsi. Całe życie marzyłam o rozwodzie

Powiedzieli, że jest w domu i nawet podali jej telefon. Byłem przekonany, że moja żona nie chodzi tam, gdzie nie musi i nie okłamuje mnie.

Ale wszystko było trochę inne. Pewnego dnia, po poważnej rozmowie ze mną, moja żona powiedziała, że spędza czas ze swoim kochankiem w domu swoich rodziców i zamierza z nim zamieszkać.

Innymi słowy, jej rodzice nie mieli nic przeciwko temu, że ich córka, będąc żoną jednego mężczyzny, zdradzała go z innym.

Po tej chwili zarówno moja żona, jak i jej rodzice na zawsze zmienili się w moich oczach.

Pisaliśmy również o: Wspomnienia i tęsknota. Paulina Smaszcz o marzeniach, które nie zdążyły się spełnić z Kurzajewskim

Może zainteresuje: Moja córka nie wiedziała, że Andrzej nie jest jej prawdziwym ojcem, ale po jednej z akcji męża Ania zaczęła się tego domyślać

Przypominamy o: Przemilczana historia miłosna Małgorzaty Tomaszewskiej. Kim jest ojciec jej dziecka i czemu go ukrywa