Byli spokojnymi, poważnymi ludźmi, nie okazywali sobie zbyt wiele miłości, ale też nie czepiali się siebie z byle powodu, jak to zwykle bywa.

Ogólnie byli dobrymi ludźmi i wychowali wspaniałą córkę. Sytuacja nieco się zmieniła, gdy minęło 5 lat od naszego ślubu. Nie mieliśmy jeszcze dzieci, ale nie rozmawialiśmy o tym.

Uważałem, że jestem jeszcze za młody na dzieci, ale moja żona miała swoje powody... Pracowałem w domu, online, ale zarabiałem wystarczająco dużo, żeby przeżyć, nie narzekaliśmy.

Żona nie pracowała, ale ostatnio zacząłem zauważać, że gdzieś znika. Mówiła, że odwiedza rodziców, że teściowa jest chora i potrzebuje opieki.

Ale od tego miała ojca. Więc pewnego dnia, kiedy znowu wyszła z domu, zadzwoniłem do jej rodziców i zapytałem, gdzie jest ich córka.

Popularne wiadomości teraz

„Zmęczona sprzątaniem, zaproponowałam, żebyśmy pojechali do niego. Po kilku minutach szliśmy do jego mieszkania. Spodziewałam się zastać tam bałagan”

„Synowe się postarały. No cóż, postanowiłam odpłacić im tym samym. Na Dzień Matki podarowałam im obu użyteczny prezent – miskę”

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

Powiedzieli, że jest w domu i nawet podali jej telefon. Byłem przekonany, że moja żona nie chodzi tam, gdzie nie musi i nie okłamuje mnie.

Ale wszystko było trochę inne. Pewnego dnia, po poważnej rozmowie ze mną, moja żona powiedziała, że spędza czas ze swoim kochankiem w domu swoich rodziców i zamierza z nim zamieszkać.

Innymi słowy, jej rodzice nie mieli nic przeciwko temu, że ich córka, będąc żoną jednego mężczyzny, zdradzała go z innym.

Po tej chwili zarówno moja żona, jak i jej rodzice na zawsze zmienili się w moich oczach.

Pisaliśmy również o: Wspomnienia i tęsknota. Paulina Smaszcz o marzeniach, które nie zdążyły się spełnić z Kurzajewskim

Może zainteresuje: Moja córka nie wiedziała, że Andrzej nie jest jej prawdziwym ojcem, ale po jednej z akcji męża Ania zaczęła się tego domyślać

Przypominamy o: Przemilczana historia miłosna Małgorzaty Tomaszewskiej. Kim jest ojciec jej dziecka i czemu go ukrywa