Zostawił mnie z naszym dorastającym synem. Alimentów płacił bardzo mało, aż wstyd wspominać. Niedawno sprzedałam mieszkanie mojej matki.

Nie zdecydowałam jeszcze, na co wydam pieniądze. Chciałam kupić drogi samochód, ale nie umiem jeździć, ale mój syn powiedział, że nigdy nie jest za późno na naukę, więc myślę o tym.

Niedawno odwiedził mnie mój były mąż. Nie widziałam go od dłuższego czasu. Zaczął mi mówić, że jego syn jest chory na raka i potrzebuje pieniędzy.

Jakimś cudem dowiedział się, że wynajmuję mieszkanie, więc postanowił mnie przeczołgać.

Powiedział, że dostarczy wszystkie dokumenty potwierdzające, że jego syn naprawdę jest chory. Zażądał tyle samo pieniędzy, co ja.

Popularne wiadomości teraz

Mąż wspomniał o trzecim dziecku: "Muszę zostać ojcem syna". A co, jeśli znowu urodzę córkę: "Wracamy do domu i staramy się lepiej, czy jak"

„Zmęczona sprzątaniem, zaproponowałam, żebyśmy pojechali do niego. Po kilku minutach szliśmy do jego mieszkania. Spodziewałam się zastać tam bałagan”

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

Zapytałam go, dlaczego nie może po prostu wziąć pieniędzy z banku... a on odmówił, mówiąc, że łatwiej będzie odebrać je rodzinie. Prawie zakrztusiłem się słowem "krewni".

Pisaliśmy również o: Pewnego dnia mój mąż wrócił z pracy i powiedział, że muszę zarejestrować część mojego domu na niego

Może zainteresuje: Miłosne niespodzianki. Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała gotowi na ślub

Przypominamy o: Cała Polska pogrążyła się w żałobie. Nie żyje aktor z komedii "Vabank" i "Kogel-mogel"