To nie był łatwy rok dla byłej gwiazdy Disney’a. Demi Lovato ma za sobą ciężką walkę z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Piosenkarka była nawet bliska śmierci po tym, jak przedawkowała lek przeciwbólowy Oxycodone. Nieprzytomną i leżącą na zakrwawionej poduszce znalazła ją asystentka, która prawdopodobnie uratowała jej wtedy życie. Na szczęście po tym wydarzeniu artystka postanowiła zawalczyć o swoje życie i od razu udała się do ośrodka odwykowego.

Madonna została pozwana!

W przypadku uzależnienia walka z chorobą jest niezwykle trudna, zwłaszcza gdy jest się międzynarodową gwiazdą. Pokusa czai się na każdym kroku, więc trudno zachować silną wolę. Jednak wydaje się, że Demi póki co dobrze się trzyma. Przemiana psychiczna wokalistki doprowadziła ją wręcz do uduchowienia. Jej podróż do Izralea skończył się chrztem w rzece Jordan, który ponoć pomógł jej poczuć związek z Bogiem.

Zobacz, jak gwiazdy Hollywood świętowały Halloween

Popularne wiadomości teraz

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Kiedy lekarz powiedział Annie, że został jej miesiąc życia, poprosiła męża, by zabrał ją nad morze

Moja siostra powiedziała, że powinnam utrzymywać ją i dziecko. Mój mąż był wściekły, kiedy się o tym dowiedział

Jednak można się pokusić także o stwierdzenie, że Demi również pomogła miłość, która jak się okazało wykiełkowała w międzyczasie uduchowiania i rekonwalescencji. W środę na Instagramie pochwaliła się nowym chłopakiem, wytatuowanym modelem Austinem Wilsonem. Gwiazda wrzuciła do sieci romantyczne zdjęcie, na którym chłopak czule całuje ją w policzek, podpisując je krótko: "Moje serce".

Czy to coś poważnego?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com