To nie był łatwy rok dla byłej gwiazdy Disney’a. Demi Lovato ma za sobą ciężką walkę z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Piosenkarka była nawet bliska śmierci po tym, jak przedawkowała lek przeciwbólowy Oxycodone. Nieprzytomną i leżącą na zakrwawionej poduszce znalazła ją asystentka, która prawdopodobnie uratowała jej wtedy życie. Na szczęście po tym wydarzeniu artystka postanowiła zawalczyć o swoje życie i od razu udała się do ośrodka odwykowego.

Madonna została pozwana!

W przypadku uzależnienia walka z chorobą jest niezwykle trudna, zwłaszcza gdy jest się międzynarodową gwiazdą. Pokusa czai się na każdym kroku, więc trudno zachować silną wolę. Jednak wydaje się, że Demi póki co dobrze się trzyma. Przemiana psychiczna wokalistki doprowadziła ją wręcz do uduchowienia. Jej podróż do Izralea skończył się chrztem w rzece Jordan, który ponoć pomógł jej poczuć związek z Bogiem.

Zobacz, jak gwiazdy Hollywood świętowały Halloween

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Smaki dzieciństwa - Smaczne rogaliki drożdżowe z czekoladą

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Jednak można się pokusić także o stwierdzenie, że Demi również pomogła miłość, która jak się okazało wykiełkowała w międzyczasie uduchowiania i rekonwalescencji. W środę na Instagramie pochwaliła się nowym chłopakiem, wytatuowanym modelem Austinem Wilsonem. Gwiazda wrzuciła do sieci romantyczne zdjęcie, na którym chłopak czule całuje ją w policzek, podpisując je krótko: "Moje serce".

Czy to coś poważnego?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com