Piotr Rubik nie cieszy się już taką sławą, jak dawniej, jednak autor "Psalmu dla ciebie" nie przestał "gwiazdorzyć". W ostatnią niedzielę kompozytor wybrał się z rodziną na spacer do warszawskich Łazienek. W pewnym momencie muzyk poczuł, że musi udać się "tam, gdzie król piechotą chodzi". Król jest tu jak najbardziej uzasadniony, ponieważ Piotr Rubik wybrał na swój cel luksusową restaurację Belvedere, należącej do matki tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka, Anny.

Gdzie pracuje Kinga Duda?

Fot. @piotr_rubik

Na miejscu muzyk doznał szoku, ponieważ obsługa odmówiła możliwości skorzystania z toalety osobie, która nie jest w tym momencie jej gościem. Oburzony Rubik wyraził oburzenie na Instastory:

Popularne wiadomości teraz

Horoskop miłosny: Jak zdobyć serce mężczyzny, znając jego znak zodiaku

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Polskie piękności, które podbiły serca milionów widzów

Pierwsze takie sześcioraczki w Polsce: jak teraz żyją i wyglądają te wyjątkowe dzieci

"Za mną restauracja Belvedere w Warszawie. Często przychodziliśmy tu na obiady z całą rodziną. Więcej już nie przyjdziemy. Byłem na spacerze z córeczkami i odmówiono nam możliwości skorzystania z toalety. W bardzo niemiły sposób wyproszono nas z restauracji. Wstyd Belvedere, wstyd. Tak się traci klientów."- mówi rozeźlony kompozytor.

Małgorzata Rozenek walczy o godną śmierć karpi! "Co roku odbywam awantury w sklepach"

Fot. @piotr_rubik

Do sytuacji postanowił odnieść się menager restauracji, odpierając zarzuty Rubika. Mężczyzna twierdzi, że to gwiazdor zachowywał się w lokalu niestosownie.

Kuba Wojewódzki szokuje: „zostałem podwójnym ojcem”!

Fot. @piotr_rubik

"To ja obsługiwałem tego pana. Nie było żadnych nieprzyjemności. Zaproponowałem panu skorzystanie z toalety publicznej, która znajduje się kilka metrów dalej, gdyż mieliśmy bardzo dużo gości. Jestem kulturalnym człowiekiem i sprawa została załatwiona na spokojnie. To ten pan był bardziej nieprzyjemny, nie ja."- relacjonuje menadżer.

Fot. @piotr_rubik

Czyja wersja bardziej do was przemawia?

Zobacz więcej na kolezanka.com