W ostatnich czasach o modelce Ilony Felicjańskiej i jej mężu Paulu Montany było bardzo głośno. Wszystko się zaczęlo od ich skandału, który się wydarzył we Fłorydzie. Za źle zachowanie trafili do aresztu. Tak samo nie dla kogo nie jest tajemnicą, że Felicjańska cierpi na alkoholowe uzależnienie. We swoich sieciach społecznościowych nawet wystawiała zdjęcie z kliniki, gdzie opisywała to, jak jest ciężko w te niezwykłe w życiu momenty. 

View this post on Instagram

Tak mało jeszcze wiem. A im więcej tym mniej mam wrażenie i wciąż zadaje kolejne pytania.. Już czas, aby w pełni porzucić fałszywą tożsamość, uwolnić od opinii, osądów i być wolnym! Bo czy nasze problemy nie stają się nimi dlatego, że tak je odbieramy, tak oceniamy? Bo tak nam powiedziano a my uwierzyliśmy? Bo ufaliśmy. Bo kochaliśmy. Nie umieliśmy wówczas inaczej? Istnieją tylko dwa rodzaje instynktownych reakcji lękowych - lęk przed spadaniem i lęk przed hałasem. Wszystkie inne obawy są wyuczone i nabyte. To może należy całą energię i uwagę którą kierowaliśmy wcześniej na problemy, skupić teraz na tym co uznajemy za przejaw naszego Prawdziwego Ja. Za naszą prawdziwą tożsamość? Pójść za sercem, instynktem który woła? I pozwolić aby nasze nowe wybory stały naszą rzeczywistością? Bo przecież energia idzie za uwagą... To wiemy. Może do tej pory żyliśmy na przedsionku wspaniałej rezydencji własnego życia i nie zauważaliśmy ze ona tam jest? Może gdy zostawimy obawy, gdy staniemy obserwatorem życia, będąc obecnym w każdej chwili dotrzemy tam dokąd naprawdę zmierzamy? To nie problem sprawia ból a nasze przekonania i opinie które się z nim wiążą. Czas przestać błądzić i zaufać. Cała prawda jest już w nas. Czas na nowe, lepsze życie. Na nowe wybory. Na nowy lepszy Świat. IM ❤️ #newlife #newworld #newearth #love #trust #hereandnow #presence

A post shared by Ilona (Felicjańska) Montana (@ilonamontana) on

Kto wcieli się w polską wersję „Pretty Woman”? To może być wielki hit

Popularne wiadomości teraz

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Od niedawna dowiedzialiśmy się o tym, że Ilona Felicjańska i Paul Montana się rozstają. Pierwszy o tym poinformował sam mąż modelki, który na swoim Facebook opublikował sms do Ilony, ona napisała do niego taki list:

Chcę ci przypomnieć, że nie jesteś "single", bo masz żonę. Nie mamy rozwodu, a takie działania są na twoją niekorzyść. To znaczy, że szukasz przygód, zapraszasz. Dla mnie ok. Tak robiłeś od początku naszej znajomości. Nie wiem, jak to się będzie miało do ugody rozwodowej.

"Żywy Ken" prezentuje swoje "bułeczki". Kosztowali mu kilka tysięcy złotych

Teraz Ilona Felicjańska osobiście potwierdza to, że ich miłość z Paulą Montaną się skończyła. W rozmowie z SuperExpress gwiazda powiedziała:

Tak. Już chyba czas przestać się oszukiwać, bo miłość, choćby była największa, nie może tak boleć… Tak boleć jak ta.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com