Doda jest powszechnie znaną polską piosenkarką. Chociaż teraz poszła w kierunku reżyserii, gdzie zaczęła kręcić swój film, który nazywa się "Dziewczyny z Dubaju". Piosenkarka jest bardzo aktywną w swoich sieciach społecznościowych. Często pokazuje swoje wysportowane, szczupłe ciało. A od niedawna nawet wystawiła swoje mieszkanie na sprzedaż i pokazała wszystkie zakątki tego pomieszczenia. 

Małgorzata Kożuchowska najlepiej ubraną gwiazdą podczas wyborów? Jej sukienka to sztos

Popularne wiadomości teraz

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Ogórki konserwowe idealny przepis na zapasy zimowe

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Jak dziś wyglądają bliźniaki syjamskie, które zostały podzielone 14 lat temu?

Natomiast całkiem niedawna w życiu Dody wydarzyła się bardzo smutna sytuacja. A właśnie nie stało jej kochanego pieska, rasy shih-tzu, który miał na imię "Bestia". Okazuje się, że zwierze zmarło po czternastu latach życia. Tym Doda podzieliła się na swoim Instagram.

Umarł mój ostatni czworonożny przyjaciel - Bestia. Tym samym dołączyła do swojego ukochanego Bandziora, który umarł dokładnie w tym samym wieku, co ona, czyli 14 lat -napisała wokalistka. 

View this post on Instagram

Umarł Mój ostatni czworonożny przyjaciel-Bestia🖤tym samym dołączyła do swojego ukochanego Bandziora ,który umarł dokładnie w tym samym wieku co ona ,czyli 14stu lat, dokładnie 2 lata temu 🥺 jako wlascielka różnych psów ,w tym 2 shih tzu , muszę z przykrością podzielic się z Wami moimi obserwacjami. Mam krytyczny stosunek do wszelkich sztucznych ingenrecji człowieka w rasy psów. Ludzkie wymysły mające na celu popieprzone estetycznie krzyżówki genetyczne ODBIJAJĄ SIĘ tragicznie na życiu zwierząt i gwarantują im śmierć w cierpieniu. Wszelkie choroby, ułomności i problemy wynikające z ludzkiej głupoty i pościgiem za dziwactwami ,SĄ DLA PSÓW I I KOCHAJĄCYCH właścicieli PRAWDZIWYM dramatem. Jeżeli kiedykolwiek moje serce się załata po tych stratach i zdecyduje się jeszcze na psa, to będzie to kundel ze schroniska albo wilk z lasu😎

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Mocne słowa Kurdej-Szatan do internautki: „Popracuję jeszcze, by na 500 plus dla pani było”

Przy okazji także poruszyła temat ingerencji ludzi w tworzenie nowych rasy psów. Doda uważa, że takie zwierzęta często zapadają na ciężki choroby.

Jako właścicielka różnych psów, w tym dwóch shih tzu, muszę z przykrością podzielić się z Wami moimi obserwacjami. Mam krytyczny stosunek do wszelkich sztucznych ingerencji człowieka w rasy psów. Ludzkie wymysły mające na celu popie***** estetycznie krzyżówki genetyczne odbijają się tragicznie na życiu zwierząt i gwarantują im śmierć w cierpieniu -napisała Doda na Instagram. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com