Anna Wendzikowska znana dziennikarka TVN. Była prowadzącą autorskich programów o filmach i show-biznesie w TVN Fabuła: PytAnia, Dziewczyny z Hollywood i Przystanek Hollywood. Jest mamą dwóch córek: Kornelię i Antoninę. W swoich social mediach często dzieli się zdjęciami z podróży, pracy i rodziny. Wygląda na kobietę szczęśliwą i odnoszącą sukcesy. Jednak nie zawsze było tak słodko...

Lewandowska dodała wpis na temat depresji

Ostatnio Wendzikowska opublikowała wpis, gdzie poruszyła poważny temat depresji. Na zdjęciu widzimy Annę z małą córką Antoniną. Jak się okazuje w tych czasach celebrytka bardzo źle się czuła.

Listopada 2018, na zdjęciu młoda mama, bez filtra... Ten wpis też będzie bez filtra. Zmęczona, niewyspana i nieszczęśliwa.. Nie miała depresji poporodowej, ale miała depresję... Mniejsza o powody, one są bez znaczenia dla sensu historii. To był trudny czas, nawet dziecko nie dawało poczucia, że jest jakikolwiek sens we wstawaniu rano z łóżka. Mroczne miesiące, w których wydawało się, że już nic nie odczaruje tej wszechogarniającej pustki i bezsensu. Pomogli przyjaciele, specjalista i zdobycze współczesnej farmakologii. Wyszła z tego silniejsza i bardziej świadoma. Po drugiej stronie było światło i bardzo, bardzo dużo sensu - napisała Anna Wendzikowska.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Brat Madonny mieszka na ulicy. Gwiazda mu nie pomaga

"Pięknie napisane. Dużo siły 😍😍😍", "Aniu , to też ogromna siła pisać o takich doświadczeniach", "Pięknie to zostało napisane! Myślę, że wielu osobom pomoże 🙌❤️ całus dla tej Mamy ze zdjęcia! I dzidziula" -czytamy w komentarzach. 

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com