Kiedy miałam siedemnaście lat, miałam romans z dorosłym mężczyzną. Był żonaty, ale dowiedziałam się o tym dopiero, gdy powiedziałam mu, że jestem w ciąży.

- Jesteś dorosłą dziewczyną, powinnaś była zrozumieć, jak to się może skończyć. Dziecko to twój problem. Nie zostawię mojej żony dla ciebie" - powiedział.

"Nie wiedziałam, co robić. Nie chciałem mówić rodzicom, bo bałem się ich reakcji. Wszystko rozwiązało się samo, gdy mój były kolega z klasy został powołany do wojska. Michał podkochiwał się we mnie od ósmej klasy, więc zadzwonił do mnie na druty.

Tańczyliśmy, piliśmy, a potem wracałem do domu. Michał zgłosił się na ochotnika, by odprowadzić mnie do domu. Pod moim domem pocałował mnie, a ja zaczęłam płakać, bo nie mogłam się odwzajemnić.

Myślał, że płaczę ze szczęścia. Jakoś wszystko zaczęło się kręcić i pojechaliśmy do mnie, moi rodzice byli w daczy. Kiedy Michał wychodził rano, zapytał mnie: "Poczekasz na mnie? Przytuliłam go i pocałowałam.

Popularne wiadomości teraz

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

"Gdybym miała wybór, w ogóle nie wpuszczałabym teściowej do domu. A tego, co robi, kiedy nas odwiedza, nie mogę już znieść"

"Pewnego wieczoru podsłuchałam rozmowę między teściową a mężem. I wtedy zdałam sobie sprawę z tego, co się dzieje: teściowa nie dobiera słów"

Miesiąc później napisałam mu, że jestem w ciąży. Powiedział moim rodzicom, żeby po mnie przyjechali i zabrali mnie do siebie. Wstydziłam się, ale nie chciałam też być zhańbiona. Michał wrócił z wojska i pobraliśmy się. Zaopiekował się mną i moim synem. Kochał mnie i cenił, a ja czułam się przy nim bezpieczna.

Często myślałam o tym, co by się stało, gdyby dowiedział się prawdy. Bardzo się tego bałam. Bo byłam w stanie pokochać Michała. Mój syn miał wypadek i wykrwawił się na śmierć.

Wtedy mój mąż dowiedział się o wszystkim. Nie było żadnych skandali ani scen. Michał po prostu zaczął pić. Próbowałam wyprowadzić go z tego stanu. Michał dochodził do siebie, a potem znowu zaczynał pić.

Wtedy zaczęłam pić z nim, żeby mniej pił. Mój syn nas opuścił. Nie mógł żyć z rodzicami, którzy piją. Czasami się opamiętujemy i staramy się nie marudzić, ale nie trwa to długo.

- "Czy kiedykolwiek mnie kochałeś?" - zapytał Michał. -"Nadal bardzo cię kocham. Przepraszam, nie chciałem cię zranić.

To się po prostu stało" - powiedziałam. "To się po prostu stało" - powtórzył i wypił szklankę otępiającego umysł napoju.

Pisaliśmy również o: Długo wyczekiwany moment. Doda publicznie pokazała swoje szczęście. "Сiążowy brzuszek" w centrum uwagi

Może zainteresuje: Para już od dawna nie żyła jak mąż i żona. Wszystko szło w kierunku rozwodu, aż pewnego dnia Julia weszła do kuchni

Przypominamy o: "Wnuczko, nie tak cię wychowałem. Nie powinnaś oceniać ludzi." Dziadek powiedział i zniknął, zmieniając Martę na zawsze