Mój mąż miał tego dnia wolne, a kiedy wróciłam, był w kuchni i coś nucił, przygotowując kolację. Za kilka minut nasza córka miała wrócić z tańców.

Poszłam do sypialni, przebrałam się, posiedziałam chwilę na balkonie o zmierzchu i wydawało mi się, że się uspokoiłam.

Mój mąż nie wyglądał tego dnia jak on. Ugotował kotlety, moją ulubioną sałatkę i grillowane warzywa. Nakrył do stołu...

Postanowiłam mu pomóc i zaczęłam wyciągać z szafki kubki na herbatę. Wszystko było w porządku, dopóki nie zobaczyłam śladu szminki na moim kubku.

To nie była moja szminka! Nigdy w życiu nie pomalowałam ust na taki kolor. I wtedy cała moja złość, która kumulowała się przez cały dzień, wylała się na mojego męża.

Popularne wiadomości teraz

„Jestem zmęczona byciem służącą dla moich wnuków i męża: śpię kilka godzin w nocy, kiedy to się skończy”

„Zdecydowałem się zdradzić żonę i całkowicie ją obwiniałem, ale życie obróciło się przeciwko mnie”

„Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

„Był bogatym chłopakiem, więc podałam adres domu przecznicę przed moim, nie chciałam pokazać, że jestem prawie żebraczką”

Podczas gdy ja sprzątam bałagan w pracy, on podaje komuś herbatę, w dodatku z mojego kubka, czy to normalne? Teraz rozumiem, dlaczego był taki wesoły przez cały wieczór. Ktoś po prostu zabawiał go w ciągu dnia.

Nasza córka też była w samym środku afery. Weszła do kuchni, spojrzała na mnie i powiedziała, żebym jej nie beształ, ale to ona piła z mojego kubka.

Zaoszczędziła pieniądze, które dajemy jej na szkołę i postanowiła kupić szminkę, aby poczuć się jak kobieta, tak jak ja...

Mój mąż zaczął się śmiać, a ja zaczęłam płakać. Ze szczęścia, oczywiście! Dlaczego, mój mąż mnie nie zdradza, moja córka dorasta, a inspekcja kończy się jutro!