Twarz Lisy była blada i natychmiast zaczęła krzyczeć: -"Mamo, tato, pod płotem jest dziecko w pudełku!".

Mój mąż i ja szybko spojrzeliśmy na siebie i wybiegliśmy na zewnątrz, ponieważ było bardzo zimno. Rzeczywiście, pod naszym płotem było dziecko w pudełku.

Natychmiast wnieśliśmy go do środka, rozebraliśmy, przebraliśmy w ciepłe ubrania i ogrzaliśmy, podczas gdy mój mąż zdążył zadzwonić na policję. Funkcjonariusze organów ścigania przybyli na miejsce, spisali dostępne informacje i obiecali, że będą go szukać.

Przez cały ten czas dziecko mieszkało z nami, tak, okazało się, że to dziewczynka. Nasza okolica jest wiejska, nie ma specjalnego zakwaterowania dla dzieci w takich przypadkach, więc dziecko zostało z nami.

W ciągu kilku dni zdążyliśmy się do niej przywiązać. Kilka dni później policja odnalazła również pogrążoną w żałobie matkę, którą okazała się szesnastoletnia studentka, która zaszła w ciążę ze swoim kolegą z klasy.

Popularne wiadomości teraz

"Przez całe życie staraliśmy się z mężem dbać o nasze dzieci i wychowywać je na uczciwych ludzi, ale porzucili mnie na starość"

"Czasami życie jest niesprawiedliwe dla ludzi: mój były prowadzi wspaniałe życie, nie płaci alimentów, a ja z trudem wiążę koniec z końcem"

"Jak tylko odziedziczyłem dom, moja matka zwróciła na mnie uwagę: szkoda, że to wszystko jest dla nieruchomości"

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

Sama dziewczyna żyje w bardzo biednej rodzinie, niezdolnej do utrzymania dziecka. Następnie wraz z mężem zdecydowaliśmy się adoptować dziewczynkę. Od pięciu lat jesteśmy szczęśliwymi rodzicami tego małego cudu i nie było dnia, w którym żałowalibyśmy naszej decyzji.

Pisaliśmy również o: Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Respondka. Data pogrzebu ujawniona

Może zainteresuje: Justyna Żyła gotowa na miłość po raz kolejny. Zaręczyny na tle świątecznej magii

Przypominamy o: Wszystko wydarzyło się tydzień przed ślubem. Pan młody zapomniał odłożyć słuchawkę i usłyszałam, jak rozmawia z moją najlepszą przyjaciółką