Ledwie kilka dni minęło od narodzin wnuczki Macieja Kurzajewskiego, a dziennikarz nie mógł się doczekać, kiedy spakuje walizki i poleci na spotkanie ze swoim małym potomkiem.

Jego radości nie było końca. Jest bardzo szczęśliwy, że syn i synowa nadali mu kolejny sens życia.

W piątek wraz z Kasią Cichopek była na lotnisku we Włoszech, a w sobotę na Instagramie Macieja pojawiło się zdjęcie z synem i wnuczką.

Ojciec i ojciec – podpisał zdjęcie dumny dziadek.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki będą miały w kwietniu bajeczne szczęście w finansach. Czyj portfel stanie się grubszy

Msza w intencji żony Dawida Kubackiego. Biskup przekazał pilne wieści z ambony. "Taka miłość jest prawdziwym świadectwem"

Płyną sensacyjne wieści o stanie Marty Kubackiej. Sąsiedzi opowiadają o nowych szczegółach choroby żony sportowca

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Fani byli mile zaskoczeni tym zdjęciem i zaczęli zostawiać komentarze.

O byciu dziadkiem marzył od dawna, od momentu, gdy dowiedział się, że nim zostanie. A zaledwie kilka dni przed narodzinami dziewczynki wylał swoje emocje w wywiadzie.

Piękne. Radosne. Uczucie, które jest niepowtarzalne. Ja myślę, że nie do końca świadomie na ten moment przygotowywałem się od kilku, jeśli nie kilkunastu lat, mając świadomość, jak ważne jest to, aby budować każdego dnia jakość naszego życia. Przeżywanie tego życia, funkcjonowanie, ale też i jakość naszego samopoczucia. Cieszę się, że tę dbałość o, chociażby aktywność fizyczną, zawsze miałem w sobie i że ona mi towarzyszy i chociażby dzisiaj biorąc pod uwagę zdrową dietę, aktywność fizyczną, pozytywne nastawienie, mogę mówić o sobie, że z radością czekam na narodziny mojej wnuczki i będę mógł dać jej całą swoją energię, żebyśmy wspólnie przeżywali to życie.

Pisaliśmy również o: Ida Nowakowska wspomina ojca. "Ja miałam niezwykłe szczęście, bo mój tata rzeczywiście był fantastycznym tatą"

Może zainteresuje Cię to: Antek Królikowski z Izą pokazali, jak spędzają weekendy. Jak widać, Iza ma dobry wpływ na Antka

Przypominamy o: Conan Kaźmierski pokazał swoje zdjęcie z dzieciństwa. Kręcone włoski, okulary. Chłopak zmienił się nie do poznania