Według matki byłego więźnia, jej syn odmówił kontaktu z rodziną.

Dopóki mieszkał z nami, było wszystko okej. Teraz Tomek ma złych doradców. Jest pod wpływem Maćka, który nim steruje. To, co się stało z Tomkiem, to jest jego zasługa. Zobaczymy, jak daleko dojdzie. Spełnia marzenia wszystkich, tylko nie swoje. Zniknął. Więcej telefonu od nas już nie odebrał. Mój syn okazał się tchórzem. Nawet nie potrafił się z nami pożegnać – pożaliła się Onetowi, który wyjaśnił, że przywołany Maciek to po prostu Gerard, czyli najstarszy syn Teresy z drugiego małżeństwa.

Pani Teresa od dzieciństwa ma trudne życie, dlatego ma już doświadczenie bycia niezrozumianą przez rodzinę.

Spałam z tasakiem, bo bałam się, że będzie nas bił. Musiałam przede wszystkim bronić siostry i mamę. Ojciec pił, matka pracowała na trzecią zmianę. Pewnego dnia ojciec przyszedł pijany w nocy, zaczął nas wyzywać. Nie wytrzymałam już i uderzyłam go. Miałam 12 lat – otworzyła się na łamach książki „Walka przez łzy” Grzegorza Głuszaka.

Pierwszy mąż Teresy okazał się podobny do jej ojca, więc uciekła od niego z Tomaszem na rękach. Następnie wyszła za Mirosława Klemańskiego, który został ojcem jej dwóch kolejnych synów: Krzysztofa i Piotra.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż chciał rozwodu i podziału majątku, ale kiedy dowiedział się, że nic nas nie łączy, zmienił zdanie”

„Mój mąż został byłym mężem podczas miesiąca miodowego: nie ma potrzeby być tak skąpym”

„Mój narzeczony powiedział, że odwiedza swoją siostrę, a potem dowiedziałam się, że nie są nawet spokrewnieni: teraz nie wiem, co robić”

"Muszę kupować najtańsze produkty, żeby moja matka nie dowiedziała się, ile zarabiam"

Jednak incydent z Tomaszem Komendą, kiedy to on został uwięziony, a ona próbowała nawet odebrać sobie życie, uniemożliwił rodzinie szczęście.

Chciałam z okna skoczyć. Mąż mnie złapał, a już stałam w oknie. Okno nie chciało się otworzyć. Podwójna szyba była, musiałabym ją najpierw wypchnąć. Rodzina mi wtedy wytłumaczyła, że oni tu są i że ja też mam być. Później zaparłam się w sobie, że muszę dla niego żyć – mówiła o pierwszej z nich w rozmowie z portalem Misyjne.pl.

Jeden z jej synów uratował ją i zapobiegł wypadkowi. Teraz Teresa marzy, by rodzina się połączyła i znów żyła razem.

Pisaliśmy również o: Dawid Kubacki przekazał nowe wieści o stanie zdrowia Marty. „Nie stanie się to na dniach”

Może zainteresuje Cię to: Mama Tomasza Komendy ujawniła prawdę na temat relacji z synem. "Tomek w ogóle się już do nas nie odzywa"

Przypominamy o: Ewa Błaszczyk podzieliła się dobrą wiadomością o stanie zdrowia córki po operacji. "Widzę poprawę"