Co więcej, zmienił również swoją sylwetkę, wzbudzając podziw wielu obserwatorów. Nic dziwnego, że pojawiają się porównania do wielkich gwiazd.

Dzięki swojej obecnej sylwetce Marcin Hakiel jest porównywany do Brada Pitta. Choć niektórzy mogą przecierać oczy ze zdziwienia, fani tancerza nie mają wątpliwości.

Znany z występów w "Tańcu z Gwiazdami" i jako założyciel własnej sieci szkół tańca, Marcin Hakiel cieszy się świetnymi kilkoma miesiącami. Widać, że jego partnerka, Dominika, motywuje go do dążenia do wielkości.

"Dzisiaj np. byłem u fryzjera, u dentysty. A rano pobiegałem. Ja w miarę dbam o kondycje, ale to trochę wynika z racji zawodu tancerza. Wysiłek fizyczny dodaje mi trochę energii, z drugiej strony mnie trochę uspokaja, jak wracam z takiej godzinki biegania, to pewne kwestie mogę sobie przemyśleć, ale to jest chyba taki styl życia. Lubię tak aktywnie".

W rozmowie z reporterem Jastrząb Post Marcin zdradził, jak reaguje na porównania do słynnego aktora. Takie komentarze coraz częściej można znaleźć pod zdjęciami tancerza. 

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel wbił szpile Katarzynie Cichopek. "Wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy"

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Papież Franciszek trafił do szpitala. Co wiadomo o jego stanie zdrowia

Choć Marcin nie do końca akceptuje takie porównania, dba o swój wygląd i stara się być jak najlepszą wersją siebie. Podzielił się z dziennikarzem swoimi rytuałami.

"Ja już powiedziałem kiedyś, że nie planuję kolejnych medialnych związków, nie chcę, żeby to było bardziej ściankowe. Zakończyłem już jeden długi, medialny związek i wyciągnąłem z tego pewne wnioski. Myślę, że ta sfera życia, w tej nowej relacji pozostanie bardziej moja" - wyznał szczerze Marcin Hakiel. Nie krył też, że jeśli ma plany oświadczenia się Dominice, to zachowa je dla siebie. Pozostaje nadzieja, że jeśli nowa partnerka zgodzi się poślubić tancerza, Ci podzielą się informacją w social mediach.

Pod koniec wywiadu gwiazdor dodał, że zdrowy styl życia jest dla niego ważny. Podkreślił również znaczenie wewnętrznego spokoju, a nie tylko wyglądu zewnętrznego. Marcin dokładnie przemyślał ostatnie lata swojego życia i wie, czego żałuje.

Choć Kasia i Marcin często się widują ze względu na dzieci (musieli m.in. wspólnie zorganizować Pierwszą Komunię swojego dziecka), wydaje się, że nie pałają do siebie zbytnią sympatią. Według fanów potwierdzają to słowa tancerza.

Określając swoje małżeństwo z Kasią mianem "medialnego związku", Marcin podobno nie szczędził przytyków swojej byłej partnerce i jej obecnemu związkowi z Maciejem Kurzajewskim. W końcu związek Kasi jest w centrum uwagi mediów. Para jest stale w centrum uwagi, nie tylko w pracy, ale także na licznych imprezach. Myślicie, że w tych spekulacjach jest trochę prawdy?

Pisaliśmy również o: Tajemnica finansowej zagadki Dagmary Kaźmierskiej. Dlaczego mimo życia jak królowa, nieustannie narzeka na brak pieniędzy

Może zainteresuje Cię to: Zaskakujące podobieństwo. Odkrycie, które ujawnia, jak wiele wspólnego mają Izabela Małysz i jej córka

Przypominamy o: Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje