To miejsce cieszyło się dużą popularnością i było dostępne dla klientów, którzy mogli nie tylko ćwiczyć, ale także korzystać z porad trenerów oraz skorzystać z cateringu dietetycznego.

Dlaczego trenerka postanowiła zakończyć działalność w Polsce?

Anna Lewandowska jest znaną osobowością w Polsce i za granicą. Oprócz kariery sportowej, stworzyła kilka dochodowych firm, w tym biznes z cateringiem dietetycznym i liniami kosmetyków.

Jednak to Healthy Center by Ann w Warszawie było miejscem, które łączyło treningi, doradztwo i catering w jednym. Było to miejsce, w którym klienci mogli dbać o swoje zdrowie i kondycję pod okiem profesjonalnych trenerów.

Decyzja o zamknięciu Healthy Center by Ann została ogłoszona przez Annę Lewandowską na jej profilu na Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Polka stała się "żywą Barbie" po wydaniu 40 000 dolarów na operację plastyczną

Odszedł uwielbiany uczestnik "Sanatorium miłości". "Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość"

Trenerka wyjaśniła, że chce skupić się na rozwoju swoich firm w Barcelonie, gdzie obecnie mieszka z rodziną. Chociaż decyzja była trudna, Anna podkreśliła, że ma marzenia, które chce zrealizować, i dlatego zdecydowała się zamknąć to miejsce.

Warto zaznaczyć, że Anna Lewandowska nie kończy swojej działalności w Polsce. Jej najbliższy współpracownik otwiera nowe miejsce z podobnymi usługami, a cała ekipa z Healthy Center by Ann przenosi się tam. Trenerka zachęciła również swoich fanów do zapisywania się do Palm Studio w Warszawie, gdzie jej zespół będzie prowadzić treningi.

Anna Lewandowska pożegnała się ze swoim miejscem biznesowym, prowadząc ostatni trening dla swoich klientów. Była to dla niej emocjonująca chwila, a lokal wypełnił się wieloma chętnymi. Trenerka podziękowała wszystkim za lata współpracy i zaangażowanie.

[quote author=""]- Moi drodzy, dziś kilka słów o zmianach, które nadchodzą. Nie jest to dla mnie łatwe. [...] Mam marzenia, które chcę realizować. Chcę rozwijać swoje firmy też tutaj, w Barcelonie.

Chociaż Healthy Center by Ann w Warszawie przestaje istnieć, Anna Lewandowska zapewniła swoich fanów, że to nie jest pożegnanie z działalnością w Polsce. Nadal będzie prowadzić różne aktywności i spotkania z klientami, w tym obozy i healthy weekendy. Decyzja o zamknięciu Healthy Center by Ann była trudna, ale trenerka jest gotowa na nowe wyzwania i rozwijanie swoich innych firm.

Jest we mnie tyle emocji, ale też jestem bardzo wdzięczna za to, co wydarzyło się tutaj przez wiele lat, bo dzisiaj moje ostatnie spotkanie z Healthy Center by Ann. Zaraz cały mój team przenosi się do Palm Studio, gdzie będą prowadzili treningi. Czasem będę wpadała też tam. Widzimy się na obozach, healthy weekendach i szykujemy dla was jeszcze dużo, dużo różnych aktywności. Ja wam z tego miejsca bardzo dziękuję. (...). Co to był za trening! Dziękuję wam za wszystkie lata pracy, za wasz wylany pot, za lata spotkań, za tyle emocji - wyjaśniła Anna Lewandowska.

Pisaliśmy również o: Katarzyna Dowbor otwarcie o swoim zwolnieniu z programu "Nasz nowy dom" i relacjach z Miszczakiem. "Każde zwolnienia są bolesne"

Może zainteresuje Cię to: Co słychać u Alutki z kultowej "Rodziny Zastępczej"? Joanna Trzepiecińska robi furorę swoim wyglądem

Przypominamy o: Agnieszka Chylińska i jej menadżerka. Odkrywamy prawdę o ich relacji. "Dmuchnęła w moje skrzydła"