Jego obecny związek z Polą Wiśniewską, który został sformalizowany w 2020 roku, również nie pozostaje bez zainteresowania. Jednak ostatnie przepowiednie tarocistki Anny Kempisty wydają się nie przepowiadać spokojnej przyszłości dla tej pary.

Anna Kempisty, znana z trafnych przewidywań w mediach, wydała opinię na temat Michała Wiśniewskiego i Poli Wiśniewskiej. Z kart tarota wyczytała, że ich przyszłość nie będzie beztroska.

Widzi w niej konflikty, wzajemne pretensje i troski. Twierdzi, że Pola Wiśniewska będzie miała trudności w dotarciu do charakternego męża, a Michał Wiśniewski wykazuje silny egoizm. Tarot nie przewiduje dla tej pary udanej przyszłości i sugeruje, że mogą zmierzać w kierunku rozstania.

Tarot potwierdza pretensje i żale pani Poli, a w panu Michale widać mocny egoizm - zaczęła Anna Kempisty na łamach Twojego Imperium. Według postawionego przez nią tarota Pola Wiśniewska będzie miała trudny orzech do gryzienia i nie uda jej się dotrzeć do charakternego małżonka. 

Jest to oświadczenie, które wzbudziło kontrowersje i pytania dotyczące przyszłości tej znanej pary. Michał Wiśniewski wcześniej przyznał, że z żoną korzysta z terapii małżeńskiej, co może sugerować, że nie wszystko jest tak różowo, jak mogłoby się wydawać.

Popularne wiadomości teraz

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Polka stała się "żywą Barbie" po wydaniu 40 000 dolarów na operację plastyczną

Odszedł uwielbiany uczestnik "Sanatorium miłości". "Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość"

Strata dla polskiego świata aktorskiego. Odeszła aktorka, której twarz była znana z "M jak miłość" i "Na wspólnej"

Niestety żona piosenkarza nie znajdzie argumentów na to, by zmienić tę sytuację, a tym bardziej wpłynąć na sposób myślenia pana Michała. Karty pokazują, że ta para zmierza w kierunku rozstania - podsumowała tarocistka.

Jednak przyszłość jest zawsze niepewna, a tarot to jedynie narzędzie do analizy sytuacji.

Ostatecznie losy Michała Wiśniewskiego i Poli Wiśniewskiej zależą od nich samych i tego, jakie decyzje podejmą w swoim związku. Mamy nadzieję, że ta para będzie w stanie przezwyciężyć ewentualne trudności i zbudować trwały związek. Czas pokaże, jak potoczy się ich historia miłosna.

Pisaliśmy również o: Anna Lewandowska nagle ogłosiła ważną zmianę w swoim życiu. "Nie jest to dla mnie łatwe"

Może zainteresuje Cię to: Niekończący się dramat Anny Woźniak-Starak. Najpierw pochowała męża, a później syna

Przypominamy o: Joanna Opozda zaskakuje fanów. Kim jest tajemniczy przystojniak na jej zdjęciu