Są znani z prowadzenia programu "Pytanie na śniadanie" oraz swojej pasji do podróżowania. Ostatnio zostali przyłapani na pakowaniu walizek, co sugeruje, że szykują się na kolejną fascynującą wyprawę.

Para znana jest z bycia zgrana zarówno w pracy, jak i poza nią. Ich pasją jest podróżowanie, a liczne wyjazdy są udostępniane fanom na mediach społecznościowych. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zawsze starają się czerpać jak najwięcej z życia i odkrywać nowe miejsca.

Niedawno pojawiły się doniesienia, że "Kurzopki" szykują się na kolejną wyprawę, a dowodem na to były walizki, które Maciej Kurzajewski pakował do samochodu. Choć ich było kilka, prezenter poradził sobie z nimi sprawnie. Po umieszczeniu bagażu w bagażniku usiadł za kierownicą i czekał na Katarzynę Cichopek.

Katarzyna Cichopek, choć nie pomagała w pakowaniu walizek, pojawiła się niedługo potem przy aucie. Wygląda na to, że para jest gotowa na nową przygodę. Maciej Kurzajewski wybrał na tę okazję wygodny strój - szarą koszulkę, niebieskie jeansy i jasne sportowe buty.

Katarzyna Cichopek również postawiła na komfortowy strój - błękitne jeansy, białą koszulkę i ciemną kurtkę. Jej stopom towarzyszyły trampki na grubej podeszwie.

Popularne wiadomości teraz

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

Para wydaje się gotowa na nową, fascynującą podróż. Ich wspólne pasje, w tym miłość do podróżowania, z pewnością przyczyniają się do utrzymania harmonii w ich związku.

Czekamy z niecierpliwością, aby dowiedzieć się, dokąd tym razem zabierają nas Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oraz czym podzielą się z fanami na swoich mediach społecznościowych. Jedno jest pewne - to para, która potrafi cieszyć się życiem i tworzyć piękne chwile razem.

Pisaliśmy również o: Smutne wieści o Roksanie Węgiel z najbliższego otoczenia. Co dzieje się z młodą gwiazdą

Może zainteresuje Cię to: Odeszła legenda polskiego kina. Trudno uwierzyć, jak wygląda jej ostatnie miejsce spoczynku

Przypominamy o: Agata i Piotr Rubikowie rozstali się? O wszystkim poinformowali na Instagramie