Choć sam prezenter jest dosyć dyskretny, to jego związki i życie miłosne regularnie trafiają na czołówki gazet i portali plotkarskich.

W 2022 roku Wojewódzki związał się z modelką Anną Markowską, co wywołało sporo kontrowersji ze względu na znaczną różnicę wieku między nimi (prezenter jest od niej starszy o 29 lat).

Teraz Kuba Wojewódzki zaskoczył swoich fanów niecodziennym zdjęciem opublikowanym na mediach społecznościowych, na którym trzyma w objęciach niemowlaka. Jednak to, co wyróżnia to zdjęcie, to poruszający opis z ważnym przekazem.

Opis zdjęcia brzmi:

Żeby jak dorośnie ... ❤️ Nie bała się mówić tego co myśli. Mogła żyć w uśmiechniętym kraju. Nie była obiektem pogardy polityków. Mogła kochać kogo chce. Nie bała się być matką. Mogła chodzić do kina na to co chce. Nie musiała mierzyć się z nienawiścią. Mogła brać udział w równych wyborach - napisał Kuba Wojewódzki.

Popularne wiadomości teraz

"Każdego dnia widziałem moją żonę siedzącą na kanapie z włączonym telefonem: jestem tym zmęczony, muszę coś zmienić"

"Nowa żona mojego byłego męża oskarża mnie o to, że on nie płaci alimentów: jest po prostu bezwstydny"

Kobieta pamięta, jak jej ojciec, który porzucił rodzinę, wysłał jej cały list, gdy poprosiła go o kupno nowych butów

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

To poruszające słowa, które skłaniają do refleksji nad stanem współczesnego świata i życiem, które mogłoby być lepsze dla kolejnych pokoleń. W komentarzach pod postem pojawiły się liczne gratulacje od internautów, którzy zwrócili uwagę na podobieństwo niemowlaka do prezentera. Nie zabrakło również życzeń szczęścia i dobrego zdrowia.

Super. Gratulacje.❤️❤️❤️ - Gratulacje Panie Ojcze 🙂 - Wykapany tatuś - Dużo Zdrówka Dla Ciebie i Ukochanej Pociechy 😍❤️😉 - czytamy w komentarzach.

Niemniej ważne jest to, że Kuba Wojewódzki postanowił wykorzystać swoją popularność i wpis na Instagramie, by zachęcić swoich odbiorców do aktywnego udziału w wyborach oraz do wzięcia udziału w marszu "Marsz Miliona Serc", który jest organizowany przez Koalicję Obywatelską.

Mimo licznych gratulacji i pytań od fanów, Wojewódzki nie zdradził, czy niemowlak ze zdjęcia jest jego dzieckiem. Prezenter pozostaje tajemniczy w tej kwestii, a jego wpis pozostawia wiele niewiadomych. Jego wiadomość jest jednak jasna - walczyć o lepszy świat dla przyszłych pokoleń i angażować się w życie publiczne.

Pisaliśmy również o: Beata Tyszkiewicz otrzymała diagnozę podobną do Przybylskiej. Jak zareagowała na nią słynna aktorka

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Cichopek świętuje spełnienie marzenia razem z Maciejem Kurzajewskim. Fani długo czekali na ten moment

Przypominamy o: Katarzyna Dowbor dzieli się nagraniem z mamą. 90-latka zdobywa uznania fanów