Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku. Ta wiadomość zszokowała wszystkich Polaków. Aktor był w kwiecie wieku, miał dużą rodzinę i jeszcze jakiś czas temu występował w telewizji. Jednak los przestał się do niego uśmiechać, kiedy znów powróciły do niego problemy zdrowotne.

Wzruszająca historia dziennikarki Polsatu, która wygrała walkę z nowotworem. Nie było łatwo

Wielu martwiło się o zdrowie aktora. Nie brakowało też osób, które modliły się w jego intencji. Królikowski był uwielbianym aktorem, ale też kochającym mężem, ojcem, a także dziadkiem.

W ostatnich chwilach życia, ostoją dla niego była także jego wieloletnia przyjaciółka z planu Ilona Ostrowska, która jak wyznała gazecie "Party", że zaledwie 5 dni przez odejściem przyjaciela, spotkała się z nim.

Popularne wiadomości teraz

"Mój syn przyszedł z dziewczyną. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam moją synową. Nie rozumiałam, jak można zakochać się w kimś takim"

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

–Pogadaliśmy od serca, choć tak naprawdę był to mój monolog… Zdążyłam się z nim pożegnać. Nie wierzę, że go już nie ma, wiem natomiast, że nie jestem w tej żałobie osamotniona – wspomina aktorka.

Wielkie niespełnione marzenie Ani Przybylskiej

Do dziś z pewnością wiele osob, nie może pogodzić się ze śmiercią artysty. Jednak to, co powinno dodać nam otuchy to fakt, że w ostatnich chwilach życia nie był samotny, a u jego boku wciąż czuwali bliscy.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com