W ostatnich tygodniach wszyscy tylko i żyją wiadomością o tym, że Daniel Martyniuk rozstał się ze swoją żoną.  Sąd w Białymstoku zdecydował o alimentach w wysokości 3,2 tys. zł miesięcznie: 2 tys. na rzecz byłej już małżonki Martyniuka i 1,2 tys. na ich córkę Laurę. Podczas rozprawy znajdowała się tak samo i matka Daniela -Danuta Martyniuk. Daniel Martyniuk nie do końca zgadzał się z wyrokiem sądu. Zapowiedział, że się od niego odwoła.

Rozwód Daniela Martyniuka

Dorota Szelągowska rozwodzi się po raz trzeci

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak była żona Daniela Martyniuka oddała wszystkie rzeczy teściowej. Ewelina Golczyńska wysłała paczkę do Danuty Martyniuk. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Jeszcze od samego początku w sprawy rozwodowej Daniela Martyniuka wtrącała się jego matka, Danuta Martyniuk. Natomiast nic nie słyszeliśmy od Zenka Martyniuka. Gwiazdor ani jak nie komentował to, co myśli na ten temat. Nareszcie ten moment nastąpił. Zenon Martyniuk po raz pierwszy zabrał głos w sprawie rozwodu swojego syna. W rozmowie z "Super Expressem" wspomniał o tych wszystkich rzeczach, które wróciła mu była synowa. 

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Małgorzata Królikowska pęka z radości. Jej syn się zaręczył!

Zenon Martyniuk

Ciekawostką jest, że Ewelina odesłała zużyte rzeczy, które już dawno dziecku nie są potrzebne, bo zwyczajnie z nich wyrosło, czyli niemowlęcy wózek, gondolka, a nawet drugi wózek, w którym Laura też już nie jeździ - powiedział Zenon Martyniuk.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com