W ostatnich tygodniach wszyscy tylko i żyją wiadomością o tym, że Daniel Martyniuk rozstał się ze swoją żoną.  Sąd w Białymstoku zdecydował o alimentach w wysokości 3,2 tys. zł miesięcznie: 2 tys. na rzecz byłej już małżonki Martyniuka i 1,2 tys. na ich córkę Laurę. Podczas rozprawy znajdowała się tak samo i matka Daniela -Danuta Martyniuk. Daniel Martyniuk nie do końca zgadzał się z wyrokiem sądu. Zapowiedział, że się od niego odwoła.

Rozwód Daniela Martyniuka

Dorota Szelągowska rozwodzi się po raz trzeci

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak była żona Daniela Martyniuka oddała wszystkie rzeczy teściowej. Ewelina Golczyńska wysłała paczkę do Danuty Martyniuk. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Jeszcze od samego początku w sprawy rozwodowej Daniela Martyniuka wtrącała się jego matka, Danuta Martyniuk. Natomiast nic nie słyszeliśmy od Zenka Martyniuka. Gwiazdor ani jak nie komentował to, co myśli na ten temat. Nareszcie ten moment nastąpił. Zenon Martyniuk po raz pierwszy zabrał głos w sprawie rozwodu swojego syna. W rozmowie z "Super Expressem" wspomniał o tych wszystkich rzeczach, które wróciła mu była synowa. 

Popularne wiadomości teraz

Para nowożeńców patrzyła na siebie wzruszająco, stojąc w urzędzie stanu cywilnego. Kilka łez spłynęło po policzkach panny młodej, ale nie ze szczęścia

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

Małgorzata Królikowska pęka z radości. Jej syn się zaręczył!

Zenon Martyniuk

Ciekawostką jest, że Ewelina odesłała zużyte rzeczy, które już dawno dziecku nie są potrzebne, bo zwyczajnie z nich wyrosło, czyli niemowlęcy wózek, gondolka, a nawet drugi wózek, w którym Laura też już nie jeździ - powiedział Zenon Martyniuk.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com