W rzeczywistości od dawna nazywam ją mamą. To właśnie ta kobieta opiekowała się mną, kiedy najbardziej jej potrzebowałam.

Na drugim roku studiów zaczęłam spotykać się z Adamem.

Dwa lata później powiedział mi, że wyjeżdża do pracy za granicę, aby zarobić pieniądze na wesele. Od tamtej pory go nie widziałam.

W tamtym czasie nie było telefonów komórkowych, całkowicie straciliśmy kontakt. Po jego wyjeździe okazało się, że jestem w ciąży.

Moi rodzice byli bardzo źli i wyrzucili mnie z domu, mówiąc, że wstydzą się przed sąsiadami.

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

Nie wiedziałam, co robić. To właśnie w tym okresie zamieszania Anna skontaktowała się ze mną. Dała mi schronienie i traktowała jak własną córkę.

Adam pojawił się zaledwie dwa lata później z dużą sumą pieniędzy. W końcu pobraliśmy się.

Nie rozmawiam z rodzicami, ale sama mam wspaniałą rodzinę.

Pisaliśmy również o: Andrzej postanowił rozwieść się z Anną, ponieważ nie mogła mieć dzieci. Ale tylko ona wiedziała, jakie są problemy jej rodziny

Może zainteresuje: W oczach starca pojawiły się łzy; wysiadł z samochodu, ukłonił się i powiedział. "Dziękuję, synu". Poszedł do swojego starego domu, ocierając łzy ręką

Przypominamy o: Ból i nadzieja. Polsat odcina się od Michała Wiśniewskiego w kontrowersyjnej sprawie