Ale rodzice mojego zięcia to bardzo dziwni ludzie. On nie jest ich dzieckiem. Ciężko pracuje i jest żywicielem rodziny. Wie, jak zrobić wszystko, mimo że jest młody.

Mieszkamy na wsi w prywatnym domu, mamy mały ogródek z własnymi warzywami, ogródek z ławkami i stołem. Razem z mężem wszystko ulepszyliśmy, położyliśmy kostkę brukową, a ja kupiłam tuje i jodły, żeby wszystko ładnie wyglądało. Podczas pierwszego spotkania swatowie powiedzieli, że bardzo im się tu podoba - mieszkają w mieście i brakuje im natury.

Po ślubie wielokrotnie dawali do zrozumienia, że chcą nas odwiedzić i odpocząć.

Mój swat pracuje jako kierowca ciężarówki. Nie ma go w domu przez wiele tygodni. Więc zachowuje się odpowiednio. Oprócz zięcia mają trójkę małych dzieci. Mają pieniądze, a swatka dobrze zarabia.

Postanowiliśmy z mężem zaprosić ich na święta do naszego domu. W końcu to nasi krewni. Długo się nad tym zastanawialiśmy i zaprosiliśmy ich.

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Po kawiarni udali się do naszego domu. W sumie swatowie zostały na trzy dni. Przez cały ten czas swat nieustannie wciskał nam swoje młodsze dzieci. Chciał, żebyśmy zabrali je na dwa tygodnie. Oczywiście nie zgodziliśmy się.

Więc swat wyjechał, a nam brakowało wielu rzeczy w domu. Niby nic, ale było nieprzyjemnie. Zniknął młotek mojego męża, jego klucze, opryskiwacz ręczny. Swatka ukradła nawet mały zamek z bramy.

Tak właśnie odwiedzili nas swatowie. Pierwszy i mam nadzieję ostatni raz.