Mamy trójkę dzieci, z których każde potrzebuje opieki i pieniędzy. Mam też 68-letnią matkę, która potrzebuje opieki, ponieważ często choruje.

Zabrałam ją do nas i mieszka z nami już prawie rok, oczywiście mojemu mężowi i dzieciom bardzo się to nie podoba, ale jak inaczej?

Mama ciągle próbuje się przeprowadzać, choć nie jest to dla niej łatwe. Dzieci są w szkole, mąż w pracy, a ja zostałam przeniesiona do pracy zdalnej.

Mama nie akceptuje takiej pracy i ciągle wysyła mnie do pracy. Ciężko mi jej wytłumaczyć, że mogę zostać w domu i zarabiać na komputerze.

Widząc mnie cały czas w domu, moja matka nie może pomóc, ale rządzi mną tak jak kiedyś. Każdego dnia muszę podlewać kwiaty zgodnie z harmonogramem i chodzić na targ, ponieważ mięso jest tam tańsze.

Popularne wiadomości teraz

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Moja matka lubi też nosić rzeczy z mojej garderoby, a nawet nosi moje perfumy, kiedy wychodzi na podwórko, na wypadek gdyby na horyzoncie pojawił się pan młody...

Nie zapominajmy, że moja matka potrzebuje dietetycznego jedzenia, a ja zajmuję się gotowaniem, a miesięczna porcja jej leków kosztuje całkiem niezły grosz.

Kiedy mówiłam o oddawaniu nam chociaż części jej emerytury na leki, wściekła się, mówiąc, że wychowała egoistkę, a nie córkę. Mój mąż nie jest zadowolony z tej sytuacji, ponieważ moja pensja trafia wyłącznie do mojej matki, a my wciąż mamy kredyt i dzieci, które trzeba ubrać i nakarmić. Mój mąż sam nie da rady, a moja matka jest nieugięta. Co powinnam zrobić?