Jednak nagle i niespodziewanie dla wszystkich, zakochani przeprowadzili się na wieś. O tym stało się głośno niedawno.

Media postanowiły dowiedzieć się o planach Grażyny i Adama, które radykalnie zmienili.

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki są razem od ponad 4 dekad. Pomimo tego, że nie mają dzieci, żyją sercem do siebie i dbają o siebie.

Ich życie można nazwać stabilnym, jednak w pewnym momencie dziennikarze zauważyli, jak Grażyna Torbicka wychodzi ze spakowanym dobytkiem ze swojego domu w Warszawie.

Miejsce, do którego przeprowadziła się para, nie było nowym miejscem, był to dom, do którego przyjeżdżali na kilka dni, aby odpocząć. Po niewielkim wysiłku i remoncie prezenterka i kardiolog postanowili zamieszkać tam na stałe.

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Trudne przeżycia Anny Dereszowskiej z teściami. Historia, która ciężko uwierzyć

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

"Choć na Instagramie Grażyny Torbickiej często widujemy zdjęcia na tle pałacyków i okazałych dworków, to przystań małżeństwa wygląda nieco inaczej. Obecnie zamieszkują w małym, przytulnym domku, okrytym ciemną dachówką. Po remoncie para zachowała okna w starym stylu, zdobione metalowymi rombami. Całość otaczają drzewa", podaje serwis Plotek.

Torbiccy nie spieszą się z udostępnianiem zdjęć z nowego miejsca zamieszkania, realizując stary scenariusz. Są zwolennikami prywatności i ciszy.

Pisaliśmy również o: Ida Nowakowska wspomina ojca. "Ja miałam niezwykłe szczęście, bo mój tata rzeczywiście był fantastycznym tatą"

Może zainteresuje Cię to: Maciej Kurzajewski pochwalił się pierwszym zdjęciem z wnuczką. "Piękne. Radosne. Uczucie, które jest niepowtarzalne"

Przypominamy o: Dagmara Kaźmierska na plażowych ujęciach zaprezentowała swoją doskonałą figurę. Fani nie mogą się oprzeć. "Jesteś boska"