Obrazy transmitowane na żywo gromadziły przed ekranami dziesiątki tysięcy ciekawskich, którzy dostrzegali podczas ceremonii najróżniejsze nowe szczegóły.

Jeden z użytkowników Twittera zwrócił uwagę na moment, w którym przez kadr przechodzi ciemna postać, podobna do "śmierci z kosą". Post rozszedł się wirusowo, a żarty trwały dalej.

"Diana się mści"- skomentował jeden z internautów.

Karol III został w sobotę koronowany na króla Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej podczas uroczystości, która odbyła się w anglikańskiej katedrze Westminster. Pełne przepychu wydarzenie zgromadziło wielkie nazwiska i ważnych gości, stroje, które skradły wszystkie oczy, ale nie obyło się bez momentów... co najmniej dziwacznych.

Ceremonia transmitowana na żywo była oglądana ze wszystkich zakątków świata, a internauci nie wahali się zwrócić uwagi na jakieś nowe sceny czy szczegóły. Jeden z użytkowników Twittera zauważył na przykład ciemną postać, którą natychmiast przyrównał do "śmierci z kosą".

Popularne wiadomości teraz

Maciej Kurzajewski zaskakuje Kasię Cichopek luksusami. Chyba nieźle się rozrzutkował. Ten gadżet wzbudza sensację

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

"Czy ktoś zauważył Śmierć w Opactwie Westminsterskim?", napisał mężczyzna na Twitterze, obok sekwencji nakręconej w katedrze, podczas koronacji króla Karola III. Post stał się wirusowy i zebrał, w ciągu 24 godzin, nie mniej niż 3,6 mln wyświetleń.

Sekcja komentarzy stała się niejako konkursem żartów. Jeśli jedni opiniowali, co w rzeczywistości może przedstawiać sylwetka, inni dali wolną rękę wyobraźni i komentowali, że "śmierć z kosą" to "Meghan Markle w przebraniu", a nawet księżna Diana, która "przyszła się zemścić".

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel niedawno mówił o swojej byłej żonie. Katarzyna Cichopek traci cierpliwość

Może zainteresuje Cię to: Co dalej dla Michała Wiśniewskiego po utracie domu? Czy muzyk pozostanie na ulicy

Przypominamy o: Nie ma już z nami aktora "Złotopolskich" i "Czterech pancernych". Miejsce jego spoczynku wygląda niezwykle