Jednak gdy w mediach pojawiły się plotki o jej zbliżeniu do kolegi z pracy, prezenterka programu "Pytanie na śniadanie" starała się zachować tajemnicę dotyczącą rozstania z Marcinem Hakielem. Dopiero szczery wywiad udzielony przez niego Aleksandrze Kwaśniewskiej oraz niespodziewana szczerość Pauliny Smaszcz ujawniły zmiany w sferze uczuć Kasi Cichopek.

Dziś już nikogo nie dziwi fakt, że celebrytka odnajduje szczęście u boku Macieja Kurzajewskiego. Jednak para staje przed wieloma wyzwaniami, ponieważ oboje są rodzicami dwójki dzieci, co wiąże się z wieloma obowiązkami.

Po rozwodzie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela przyznano im równy podział opieki nad dziećmi.

Oznacza to, że Adam i Helena, w wieku odpowiednio 13 i 9 lat, spędzają 7 dni u mamy, a następnie przez kolejne 7 dni przenoszą się do taty. Życie nastolatka i młodszej córki różni się od codzienności dorosłych. Na szczęście rodzice wykazują się dużą elastycznością i dostosowują się do bieżących potrzeb dzieci.

"Mamy opiekę naprzemienną, ale są momenty, że dzieci potrzebują trochę więcej jednego czy drugiego rodzica i podchodzimy do tego dorośle, nie ma z tym problemu. Jeśli dziecko w tygodniu jednego rodzica chce wpaść do drugiego, bo czegoś potrzebuje, chce spędzić trochę czasu z nim, idziemy sobie wtedy na rękę" - mówił jakiś czas temu Marcin Hakiel w wywiadzie dla "Wprost".

Popularne wiadomości teraz

Joanna Opozda na nowej drodze miłości. Znana aktorka spotyka się ze studentem o wiele lat młodszym

Dramatyczne doświadczenia Pauliny Smaszcz i jej synów. "Myślisz, że mają w ogóle siłę do tego"

Lara Gessler otwarcie opowiada o relacji z matką. Smutne fakty ujrzały światło dzienne. "Nie widuje się z wnukami"

Co łączy wdowę po Krzysztofie Krawczyku i jego menedżera. Prawda wyszła na jaw

Mimo że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel starają się utrzymać przyjazne relacje, które sprzyjają właściwemu rozwojowi dzieci, czasami nieuniknione są drobne spięcia. Rodzice Adama i Heleny nie zdołali dojść do porozumienia w kwestii organizacji jednej komunii świętej.

Czy nie byli w stanie zasiąść razem przy jednym stole jako patchworkowa rodzina? Może o tym świadczyć fakt, że córka tancerza i aktorki, po przyjęciu w mieszkaniu matki, udała się na kolejną imprezę, organizowaną tym razem przez ojca.

"Marcin zabierze Helenkę na kolejną. Podzielili się, by w tym tygodniu oboje mogli spędzać z nią ten pokomunijny tydzień. To dla nich ważne" - donosi anonimowe źródło cytowane przez "Super Express".

Pisaliśmy również o: Prowokacyjne kształty Dagmary Kaźmierskiej wzbudzają kontrowersje. Czy to świadomy ruch

Może zainteresuje Cię to: Wielka decyzja Edyty Górniak. Gwiazda rozważa adopcję dziecka i dzieli się swoimi przemyśleniami

Przypominamy o: Ikona telewizji, Grażyna Torbicka, obchodzi 64. urodziny. Jak to możliwe, że nie starzeje się