To rocznica jej i Mateusza. Poznali się na wakacjach w Egipcie. Sześć miesięcy później wzięli ślub. Katarzyna bardzo dobrze się przy nim czuła. Mateusz, podobnie jak ona, nie chciał mieć dzieci.

Nie wierzyła, że radość kobiety tkwi w dzieciach. Miała już wystarczająco dużo "dzieci", którymi musiała się opiekować. Miała czterech młodszych braci.

Ich matka zawsze była w pracy, więc to do niej należała opieka nad braćmi. Rodzina powiedziała jej, że na starość zostanie sama. Ale Katarzyna wciąż była przekonana, że jest inaczej. Mateusz się z nią zgadzał.

Kiedy dowiedział się, że ona nie chce mieć dzieci, był szczęśliwy. Nie chciał, żeby w domu było głośno. Teraz była ich rocznica i Katarzyna czekała na męża w swojej ulubionej sukience. Spóźniał się, a mieli iść do restauracji.

Katarzyna postanowiła zadzwonić do Mateusza, aby dowiedzieć się, kiedy przyjedzie.

Popularne wiadomości teraz

Kiedy koledzy z klasy zaczęli śmiać się z jej syna, w jednej sekundzie postawiła ich wszystkich na swoim miejscu

Kiedy mąż dowiedział się, że moja matka zastawiła mi swoje mieszkanie, powiedział mi, coś, czego nie mogę zrozumieć

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

- Gdzie jesteś? - Czy kurier już przyjechał? - Jaki kurier? Nie — Oddzwoń jak przyjedzie. Pięć minut później zadzwonił dzwonek do drzwi. Kurier wręczył jej kopertę z gratulacjami z okazji rocznicy.  

Kiedy Katarzyna otworzyła kopertę, zobaczyła pozew rozwodowy. Katarzyna nie rozumiała, co się dzieje. Czy kurier mógł się pomylić? Może teraz przyjdzie kurier Mateusza? Zadzwonił telefon.

Katarzyna odebrała. "Odebrałaś?" - powiedział Mateusz. Katarzyna nie mogła nic powiedzieć — Rozumiem, że odebrała — Dlaczego dzisiaj? Nie rozumiem — spotkałem kogoś innego. A ty nie rozumiałaś. Myślę, że ci nie zależało. Anna i ja będziemy mieli dziecko — Ale ty nie chciałeś dzieci!

Anna zdołała mnie o tym przekonać. To wszystko! Pa. Mateusz odłożył słuchawkę. Katarzyna warknęła, odrzuciła telefon na bok i zaczęła krzyczeć. Dwa lata później Katarzyna nadal się z tego nie otrząsnęła.

Pisaliśmy również o: Byłam z wizytą u syna. Synowa powiedziała, że musi iść do sklepu. Weszłam do łazienki i się zaczęło

Może zainteresuje Cię to: Ujawniona data ślubu Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Szczegóły ich planów

Przypominamy o: Emocjonalna burza w życiu Collina Farrella po ogłoszeniu zaręczyn Alicji Bachledy-Curuś. Co go tak bardzo zdenerwowało