Ostatnio para, której relacja zaczęła się od burzliwych reakcji fanów, znowu przyciąga uwagę. Marcin Hakiel i jego dziewczyna Dominika postanowili zrobić sobie tatuaże - symboliczne i osobiste.

Dominika teraz nosi na dłoni literkę "M" jak Marcin, podczas gdy Hakiel wytatuował sobie literkę "D" - oczywiście, jak Dominika.

Ich związek nie był łatwym przejściem przez internetową społeczność. Początkowe kontrowersje związane z porównaniami Dominiki do byłej żony Hakiela, Kasi Cichopek, wywołały falę hejtu.

Jednak para przetrwała te trudności i zdaje się, że ich miłość jest prawdziwa. Dominika została już zaakceptowana przez dzieci Marcina, co świadczy o głębokości ich związku.

Niestety, ostatnie dni przyniosły kolejną falę hejtu pod zdjęciami Dominiki. Komentarze sugerujące, że powinna nabrać ciała czy pytania o jej zdrowie pojawiły się znowu. Marcin Hakiel nie pozostał obojętny i ostro odpowiedział na te nieprzyjemne uwagi, apelując do szacunku i zachęcając do wyrażania opinii pod prawdziwymi profilami.

Popularne wiadomości teraz

Mąż wspomniał o trzecim dziecku: "Muszę zostać ojcem syna". A co, jeśli znowu urodzę córkę: "Wracamy do domu i staramy się lepiej, czy jak"

„Synowe się postarały. No cóż, postanowiłam odpłacić im tym samym. Na Dzień Matki podarowałam im obu użyteczny prezent – miskę”

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

Ostatnio para pojawiła się razem na premierze filmu "Napoleon". Ich styl i wygląd zwróciły uwagę, zwłaszcza to, że Dominika na większości zdjęć trzymała się za brzuch. Czyżby była w ciąży? To pytanie zawisło w powietrzu, a ostatnie zdjęcie, które Dominika opublikowała na InstaStories - Rihanna w ciąży, pod palmą na tle oceanu - wzbudziło jeszcze więcej spekulacji.

Podpis "Riri is the vibe..." pozostawia fanów z pytaniami. Czy para szykuje się do ogłoszenia radosnej nowiny, czy może to tylko zbieg okoliczności? Świat mediów społecznościowych trzyma się na wodzy, czekając na kolejny rozdział w historii miłości Marcina Hakiel i Dominiki.

Czyżby to była kolejna niespodzianka, którą para szykuje dla swoich fanów? Odpowiedzi na te pytania pewnie niedługo się pojawią.

Pisaliśmy również o: Emocjonalny gest Martyny Wojciechowskiej. Miłosne wyznanie na Instagramie

Może zainteresuje: "Twój syn należy do kolonii karnej". Krzyczała Marta na matkę napastnika swojej córki, ale nikt nie mógł sobie wyobrazić, jak to się skończy

Przypominamy o: Wszystkie kobiety w ciąży były odwiedzane codziennie, przynoszono im pyszne jedzenie i słodycze, z wyjątkiem Anny