Ostatnio opublikowali niecodzienne zdjęcia prosto z sypialni, zaskakując obserwatorów swoimi nietypowymi pomysłami na spędzanie czasu razem. Czy ta ekscentryczna para przełamuje kolejne granice prywatności?

Po głośnym rozstaniu z Katarzyną Cichopek, Marcin Hakiel musiał przejść przez trudny okres.

Choć pojawiły się różne kobiety na jego drodze, to dopiero teraz, z nową ukochaną, zdecydował się publicznie manifestować swoje uczucia. Partnerka tancerza nie tylko chętnie dzieli się ich życiem, ale także aktywnie uczestniczy w relacji z dziećmi Hakiela.

Najnowsze posunięcie pary to opublikowanie zdjęć prosto z sypialni na platformie InstaStory. Na fotografii widzimy partnerkę Hakiela, siedzącą w łóżku w maseczce na twarz i trzymającą w ręku pilota. To nietypowy widok, który z pewnością wzbudził ciekawość i zdziwienie wśród obserwatorów.

Popularne wiadomości teraz

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Mąż przyprowadził swojego syna, o którym nie miałam pojęcia, i powiedział, że zamierza z nami zamieszkać: nie byłam przygotowana na tę wiadomość"

Jednak to Marcin Hakiel skradł całe show swoim nietypowym strojem. Choreograf postanowił przywdziać kusy kostium w zielonym kolorze, identyczny z tym, który nosił główny bohater w filmie "Borat". Ten szczególny strój stał się wręcz kultowy, a Hakiel postanowił go odświeżyć w swoim stylizowanym wystąpieniu.

Na jednym ze zdjęć Marcin prezentuje napięte mięśnie, posyłając ukochanej uroczy uśmiech. Partnerka postanawia zasłonić pewne elementy obrazkiem samochodu, dodając do tego trafny podpis:

"My private Borat" czyli "Mój osobisty Borat".

To zabawne i nieco dziwaczne ujęcie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że zdjęcia te mogą zobaczyć nawet dzieci Hakiela i Kasi Cichopek.

Czy ich śmiała prezentacja zainspiruje inne pary do otwartości w sprawach miłości i życia osobistego? Czas pokaże, jakie jeszcze nietuzinkowe momenty będą chcieli podzielić się ze światem.

Pisaliśmy również o: Kiedy mąż dowiedział się, że moja matka zastawiła mi swoje mieszkanie, powiedział mi, coś, czego nie mogę zrozumieć

Może zainteresuje: Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Przypominamy o: Światełko ślubnej nadziei. Kasia Cichopek i Kurzajewski ogłaszają radosną nowinę