Pozostała jej tylko silna babcia. I tak się złożyło, że w liceum Marta nawiązała romans z synem bogatych ludzi. Akurat przejeżdżał przez nasze miasto.

Kiedy dowiedział się, że Marta jest w ciąży, tuż przed maturą dał jej pieniądze, żeby pozbyła się dziecka. Ale Marta nie zamierzała tego zrobić.

Wykorzystała jego pieniądze na zakup wózka i łóżeczka i urodziła własne dziecko. Urodziła dwie dziewczynki na raz. Jej babcia była jedyną osobą, która wspierała Martę w potrzebie.

Wszyscy jej przyjaciele odwrócili się od niej, nauczyciele w szkole ją potępiali, a sąsiedzi szeptali za jej plecami. W międzyczasie Marta zaczęła pracować na pół etatu, gdzie tylko mogła. Zmywała podłogi i naczynia.

Była bardzo zmęczona, ale musiała jakoś wyżywić swoje dwie córki i babcię. Kiedy dziewczynki poszły do przedszkola, Marta poszła na studia, a wieczorami nadal zmywała naczynia w kawiarniach.

Popularne wiadomości teraz

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

"Urodziłam dziecko z żonatym mężczyzną. W wieku 35 lat nie ma co być zbyt wybredną. Ale nie wszyscy wokół mnie tak myśleli"

To Rafał wrócił z wojska na uczelnię. On i Marta byli starsi od swoich kolegów, inaczej patrzyli na świat, byli poważniejsi.

Rafał zaczął bardzo pomagać Marcie. Ona myślała, że traktuje ją jak przyjaciółkę, ale okazało się, że Rafał czuje do niej coś więcej.

Pół roku później wyznał jej swoje uczucia, które okazały się wzajemne. Po ukończeniu studiów Marta i Rafał pobrali się, a jego wcale nie onieśmielał fakt, że mieli już dwójkę dzieci.

Z Rafałem Marta urodziła trzecie dziecko, chłopca. W ten sposób stworzyli dużą i silną rodzinę.