Wielu widzów może pamiętać go z kultowego programu "Śmiechu warte", który przyciągnął legion fanów szukających dobrego śmiechu i humorystycznych sytuacji.

Pomimo swoich pokaźnych lat, satyryk pozostaje aktywny zawodowo. Niedawno otworzył się na temat swoich planów emerytalnych, rzucając światło na mniej dyskutowany aspekt swojego życia.

Tadeusz Drozda to nazwisko znane, szczególnie wśród nieco starszej widowni. Związany był z TVP, gdzie przez wiele lat prowadził program "Śmiechu warte", w którym prezentował zabawne filmiki nadsyłane przez widzów.

Prowadził również talk show "Herbatka u Tadka". Z czasem jednak jego występy w telewizji stawały się coraz rzadsze, co trwa do dziś.

Po około czterech latach współpracy z Superstacją, Tadeusz Drozda zakończył współpracę z tą stacją. W tym czasie stacja przeszła znaczące zmiany, rozstając się z kilkoma znanymi postaciami i zmieniając formułę programową. Zmiana ta z pewnością uderzyła w komika, który nie ukrywał swojego rozczarowania.

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

W wieku 54 lat Bóg obdarzył Agnieszkę cudem, a raczej trzema cudami. To była trójka dzieci od jej ukochanego męża, ale sąsiedzi zaczęli ją potępiać

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

Ja mam dziesiątki pomysłów. Tylko telewizje nie tęsknią za mną. Co by nie mówić, jestem coraz starszy, a u nas wiek nie działa na korzyść. W żadnym normalnym kraju taki facet jak Drozda po tylu sukcesach nie zniknąłby ot tak z mediów. Żadna inna telewizja nie pozwoliłaby mi odejść. Trzymaliby mnie, za co tylko się da, bylebym tylko dla nich pracował - powiedział komik w rozmowie z Plejadą

Emerytura jest często tematem dyskusji wśród celebrytów, ponieważ otrzymywane przez nich emerytury często nie zaspokajają ich podstawowych potrzeb. Tadeusz Drozda ma jednak inne spojrzenie. Mimo wielu lat aktywnej działalności w telewizji i branży, jego emerytura nie jest wygórowana.

Nie narzekam. Już tak mam. Poza tym sam sobie zgotowałem ten los - stwierdził satyryk

Tadeusz Drozda zdradził również, że mimo pozornej nieobecności na małym ekranie, nieustannie pracuje. Co ciekawe, osoby, które dawno nie widziały go w telewizji, ze zdziwieniem odkryły, że wciąż jest bardzo żywy.

Ludzie się trochę dziwią, ale jeszcze żyję - zażartował sobie komik

Pisaliśmy również o:Skandal w centrum miasta. Monika Richardson wymienia ostry spór z córką. "Wyrwała matce telefon z rąk"

Może zainteresuje Cię to: Wspomnienie syna Sylwii Peretti na cmentarzu. Co wyróżnia jego miejsce spoczynku miesiąc po strasznej straty

Przypominamy o: Niesamowite zmiany w wyglądzie Zenka Martyniuka. Żona pewnie dumna z efektów