Po Gabrielu Sewerynie, znakomitej postaci z "Królowych życia", przyszedł czas na żałobną nowinę o odejściu Cezarego Szczygielskiego, utalentowanego artysty, który zasłynął nie tylko z długiej kariery, ale także z ostatniego występu w serialu "Bring Back Alice".

Wczoraj wieczorem światło reflektorów zgasło dla Gabriela Seweryna, a dzisiaj z bólem serca informujemy o odejściu Cezarego Szczygielskiego, który zasilił polską scenę artystyczną swoim niepowtarzalnym talentem przez 82 lata życia.

Związek Artystów Scen Polskich podzielił się tą smutną nowiną na oficjalnym profilu na Facebooku, wstrząsając fanów i środowisko teatralne.

Z przykrością zawiadamiamy, że odszedł aktor Cezary Szczygielski. Uroczystości pogrzebowe i odprowadzenie Zmarłego do grobu rodzinnego odbędą się 12 grudnia o godz. 14.00 na Cmentarzu Bródzieńskim (kondukt od kościoła drewnianego). Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy ogromnego współczucia.

Cezary Szczygielski, mimo wieku, nieustannie fascynował widzów swoim artystycznym wdziękiem i głębokim talentem. Jego ostatnią rolą, którą z pewnością wielu pamięta, było pojawienie się w serialu "Bring Back Alice". Choć aktor pożegnał się z nami, to jego dziedzictwo w polskim kinie i teatrze pozostanie nieśmiertelne.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Mąż przyprowadził swojego syna, o którym nie miałam pojęcia, i powiedział, że zamierza z nami zamieszkać: nie byłam przygotowana na tę wiadomość"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

Nie sposób nie wspomnieć, że zaledwie dzień wcześniej Polska straciła innego utalentowanego aktora, Gabriela Seweryna, który znany był z udziału w popularnym programie "Królowe życia". Jego nagła śmierć wywołała poruszenie wśród fanów, a teraz, z odejściem Cezarego Szczygielskiego, świat polskiej sztuki odczuwa podwójną stratę.

Rodzina Cezarego Szczygielskiego, podobnie jak rodzina Gabriela Seweryna, stanęła przed trudnym zadaniem pożegnania się z ukochanym członkiem. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 12 grudnia na Cmentarzu Bródzieńskim, a uczestnicy będą mieli okazję oddać hołd aktorowi, który swoją grą wnosił niezapomniane chwile na polską scenę.

Wspólnota artystyczna i fani aktorów składają najszczersze wyrazy współczucia ich bliskim. Odejście dwóch wybitnych postaci pozostawi niezapomniane pustki w polskim środowisku artystycznym. Niech spoczywają w pokoju.

Pisaliśmy również o: Mój syn zadzwonił do mnie i powiedział, że od teraz jego córka będzie mieszkać w moim mieszkaniu i będę musiała się wyprowadzić

Może zainteresuje: Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Przypominamy o: Rzadko widziana mama Filipa Chajzera wprowadza internautów w zachwyt. "Mama jak siostra"