Jego niespodziewany odejście wzbudziło burzę emocji ze względu nie tylko na młody wiek zmarłego (zaledwie 56 lat), ale także kontrowersje wokół okoliczności śmierci i reakcji służb ratowniczych.

Chociaż życie najbardziej znanego mieszkańca Głogowa nie było ukryte, wiele faktów wyszło na jaw dopiero po jego śmierci. Warto zwrócić uwagę na kontrowersyjny wywiad z projektantem, który ujawnił niecenzuralne opinie na temat matki Seweryna. Dlaczego te słowa padły publicznie?

Gabriel Seweryn, wcześniej współuczestnik reality-show z Rafałem Grabasem, rozstał się z nim po 18 latach, a "Polski Versace" znalazł wsparcie u Kamila Bieły. Nowy partner nie krył nieprzychylnego zdania o poprzedniku i publicznie zdradził, że ma lepszy kontakt z teściową, co wywołało kontrowersje.

Przyjaciel zmarłego sugeruje, że Grabas surowo oceniał wygląd matki Seweryna, spekulując również o przepisaniu posiadłości na syna. Te doniesienia spotkały się z nieprzychylnością internautów, którzy z trudem wierzyli w takie sytuacje. Jak Seweryn skomentował te insynuacje?

Popularne wiadomości teraz

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

Podczas transmisji na Instagramie odpowiedział, że nie interesuje go, czy matka akceptuje jego nowy związek. Fans rozpoczęli jednak spekulacje na temat relacji z matką i czy rzeczywiście kontakt między nimi jest rzadszy niż za czasów "Królowych życia".

Internauci podają różne teorie, sugerując zerwanie kontaktu i konflikt wynikły z długów, które rzekomo zalegał Seweryn. Warto jednak pamiętać, że te informacje nie zostały potwierdzone, więc należy zachować zdrowy dystans. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Pisaliśmy również o: Kiedy mąż dowiedział się, że moja matka zastawiła mi swoje mieszkanie, powiedział mi, coś, czego nie mogę zrozumieć

Może zainteresuje: Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Przypominamy o: Rzadko widziana mama Filipa Chajzera wprowadza internautów w zachwyt. "Mama jak siostra"