Jak każda dobra matka, chciałam, aby moja córka była szczęśliwa i miała dobre małżeństwo, i oczywiście szczerą miłość, ponieważ jest ona niezbędna.

Moje życie osobiste wcale się nie ułożyło - rozwiodłam się z ojcem mojej córki, gdy miała zaledwie pięć lat. Potem ponownie wyszłam za mąż, urodziłam dwóch synów - bliźniaków, ale życie z moim drugim mężem też się nie ułożyło, albo się z nim rozstajemy, albo wracamy do siebie, kiedy on się pozbiera.

Jestem nim zmęczona. I wszyscy mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w ciasnych warunkach, z bardzo małą przestrzenią. Moja córka wyrosła na prawdziwą piękność, wiedziałam, że znajdzie księcia.

To niezbyt dobre powiedzenie: "Nie rodzić się pięknym, rodzić się szczęśliwym"; przede wszystkim dziewczyna potrzebuje dobrego wyglądu, a potem będzie szczęśliwa, bez względu na to, co o tym myślisz, ale to prawda.

Pewien facet zaczął opiekować się moją Julią: był przystojny i pochodził z bogatej rodziny. Jego ojciec jest naukowcem, wykładał na prestiżowym uniwersytecie, a teraz jest biznesmenem.

Popularne wiadomości teraz

Polska pogrążona w żałobie. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość" i "Ojca Mateusza"

Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Rodzina mojego zięcia ma dom na wsi, który jest przepiękny: wysoki, jasny, z zielenią na podwórku, altaną, huśtawką i basenem. Jest tam nawet łaźnia, mimo że dom ma wannę z jacuzzi, prysznic i dwie toalety.

Nigdy wcześniej nie byłam w takim domu, a moi przyjaciele i krewni nie mają czegoś takiego, więc nie miałem gdzie tego zobaczyć. Swatka nie była zbyt zadowolona, że jej syn wybrał moją córkę: powiedziała, że Julia nie ma wyższego wykształcenia, uczyła się tylko na kucharkę, jej rodzina nie była tak bogata jak ich i ogólnie nasza rodzina nie była im równa.

Jak powiedziała swojemu synowi: "Tak, twoja narzeczona jest piękna, ale co z tego? Czy tylko o to chodzi? ". Nawiasem mówiąc, moja córka jest bardzo dobrą osobą - jest miła i skromna. To również jest ważne dla kobiety, nawet jeśli nie jest to widoczne dla oczu, ale jest bardzo odczuwalne.

W każdym razie mój zięć nalegał na ślub, para złożyła wniosek do urzędu stanu cywilnego i mieliśmy ślub. Ze swojej strony dałem parze tylko 3000 hrywien, więcej nie miałem, ale teściowie zainwestowali w restaurację i drugi dzień uroczystości zorganizowali u siebie.

Pisaliśmy również o: Po 23 latach niespodziewane otwarcie. Natalia Kukulska dzieli się kulisami małżeństwa. "Różnice, niedomówienia"

Może zainteresuje: W oczach starca pojawiły się łzy; wysiadł z samochodu, ukłonił się i powiedział. "Dziękuję, synu". Poszedł do swojego starego domu, ocierając łzy ręką

Przypominamy o: Ból i nadzieja. Polsat odcina się od Michała Wiśniewskiego w kontrowersyjnej sprawie