Para, która powróciła niedawno ze swoich wymarzonych wakacji, nie pozostawia żadnych wątpliwości co do siły swojego związku. Relacjonując swoje wspólne przygody na mediach społecznościowych, Kasia i Maćek pokazują, że miłość to nie tylko piękne chwile, ale także wspólna siła przeciwstawienia się krytykom i hejterom.

Mimo że zaręczyny Cichopek i Kurzajewskiego miały miejsce niemal rok temu, temat ich ślubu wciąż wzbudza wiele emocji. Media nieustannie zadają pytania, a fani ciekawi są, kiedy usłyszą to magiczne "tak". Cóż, para zdaje się trzymać się zasady "własnym tempem", ignorując presję zewnętrzną i wytyczając swoją własną drogę.

Chociaż spekulacje na temat planowanego ślubu w Grecji wydawały się mieć podstawy, szybko okazało się, że życie gwiazd nie jest takie proste. Anonimowy informator doniósł, że obowiązki zawodowe, prace nad remontem domu oraz zamieszanie związane z innymi sprawami skłoniły parę do opóźnienia ceremonii zaślubin. To dowód, że miłość stoi czasami wobec realnych wyzwań, które trzeba wspólnie pokonać.

Kasia Cichopek, choć ukochała Maćka Kurzajewskiego, nie spieszy się z uroczystym ślubem. Istnieją ku temu głębsze przyczyny, a jedna z nich jest naprawdę wyjątkowa. Sto lat życia przeżyła babcia Kasi, a jej radość z zakochanej wnuczki jest nie do opisania.

To właśnie ta miłość do babci skłania aktorkę do refleksji nad sakramentem małżeństwa. Wzruszające marzenie babci o zobaczeniu Kasi przed ołtarzem nie pozostaje bez echa w sercu aktorki.

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

W wieku 54 lat Bóg obdarzył Agnieszkę cudem, a raczej trzema cudami. To była trójka dzieci od jej ukochanego męża, ale sąsiedzi zaczęli ją potępiać

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

Jednak Kasia Cichopek to nie tylko wyjątkowa wnuczka, ale także indywidualność z własnymi przemyśleniami na temat małżeństwa. Jej rozterki nie tkwią w przeszłości czy złych doświadczeniach, lecz są odzwierciedleniem jej autentycznego spojrzenia na życie i miłość.

Gwiazda nigdy nie była zapalonym entuzjastą hucznych ceremonii. Jej wcześniejsze doświadczenia związane z poprzednim małżeństwem jasno pokazują, że autentyczność i akceptacja samej siebie są kluczowe.

To on nalegał na ślub, mnie małżeństwo nie było potrzebne do szczęścia. Miałam u boku mężczyznę, z którym lubiłam spędzać czas, podróżować i to mi wystarczyło. Uważałam, że jest dobrze tak, jak jest. Ale dla Marcina małżeństwo było ważne i w końcu mnie przekonał - wyjawiła.

Pisaliśmy również o: Miłosny zaklęty krąg w "Sanatorium miłości". Czy szykuje się kolejna uroczystość z bohaterami programu w rolach głównych

Może zainteresuje Cię to: Wędrowiec Ivan Komarenko wciąż podziwia Rosyjskie krajobrazy. Piosenkarz podzielił się radosną nowiną. "Moja rodzina powiększyła się"

Przypominamy o: Dramatyczne Chwile. Syn Andrzeja Sołtysika trafił do szpitala na oddział ratunkowy