Jednakże, to jej syn, Allan Krupa, stanowi ośrodkiem jej szczęścia i radości. Pomimo, że chłopak jest już młodym dorosłym i odnosi coraz większe sukcesy w świecie muzycznym, Górniak nadal skupia się na jego dobru, dążąc do tego, aby uniknął on ryzykownych wyborów.

Ostatnio artystka podjęła ważną decyzję z troski o swego syna.

Allan Krupa z pasją i wytrwałością rozwija swoją muzyczną karierę, zdobywając stopniowo coraz większe uznanie w oczach publiczności. Pomimo tego faktu, dla Edyty Górniak, jej syn pozostaje przede wszystkim dzieckiem, które wciąż potrzebuje opieki i wsparcia matki.

Górniak otwarcie przyznaje, że pragnie uczynić wszystko, co w jej mocy, aby Allan był nie tylko spełniony, lecz przede wszystkim szczęśliwy.

Piosenkarka niejednokrotnie dawała wyraz swojemu zaangażowaniu jako matka, czego dowodem jest jej decyzja o sporządzeniu testamentu, w którym szczegółowo wyznacza zakres spadku przyszłego dla Allana. W ostatnich czasach w mediach społecznościowych huczyło od wiadomości na temat syna Edyty Górniak, w tym jego osiągnięć i poczynań.

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

"Wyprosiłam teściową z mieszkania. Mąż również nie był zadowolony z jej słów. Akceptujemy jej charakter, ale przekroczyła granice"

"Kupiłam ciastka do herbaty i poszłam do domu kochanki męża. Na początku nie była zadowolona, ale okazało się, że można się dogadać"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

Allana Krupę ostatnio łączy się z relacjami miłosnymi, zwłaszcza jego związkiem z Angeliką, o czym głośno było w mediach. Jednakże towarzyszące mu zdjęcia w luksusowym samochodzie wywołały prawdziwą burzę w sieci. Edyta Górniak wyjaśniła ostatnio kulisy tej sytuacji podczas rozmowy w programie "Na żywo".

Okazało się, że cała historia była znacznie bardziej złożona niż można było przypuszczać. Matka Allana wyjawiła, że luksusowe BMW, które można było zobaczyć na zdjęciach, nie należy do jej syna, lecz do jednego z jego przyjaciół.

Allan Krupa nie posiada własnego auta, co wydało się zaskakujące, biorąc pod uwagę jego popularność i sukces.

Edyta Górniak bardziej skłania się ku temu, aby syn zapracował sam na posiadanie własnego samochodu. W rozmowie zdecydowanie podkreśliła, że choć chciałaby zapewnić mu wszystko, co najlepsze, to jednak kluczowe jest, aby nie zwalniać go z konieczności osiągania celów własnym wysiłkiem.

Artystka zdaje sobie sprawę, że podjęcie samodzielnych kroków w kierunku spełniania marzeń przyniesie Allana ogromną satysfakcję oraz wpłynie korzystnie na jego dojrzałość emocjonalną. Edyta Górniak dodała, że dzięki takiej drodze, jej syn nabędzie także zdrowszy stosunek do pieniędzy oraz ogólne pojęcie o wartości samodzielnie zdobytego dobytku.

Powiedziałam mu szczerze, że nie kupię mu auta. Jako rodzic chciałabym mu oddać wszystko i we wszystkim pomóc, to trudny do skontrolowania instynkt dla rodzica. Ale kochającym trzeba być mądrze. Nie mogę wyręczyć go w jego rozwoju. Wiem, że jeśli sam zapracuje na to wymarzone od dzieciaka auto, będzie to dla niego ogromna satysfakcja i ważny etap w dojrzałości. I też będzie miał zupełnie inną relację z pieniądzem. Jedyne, co mu zaproponowałam, to że mogę mu dołożyć, jeśli przyniesie własny kapitał. - wyznała wokalistka

Decyzja o powolnym procesie zapewniania Allanowi własnej niezależności i odpowiedzialności jest wynikiem troski matki nie tylko o jego przyszłość, ale także o jego bezpieczeństwo. Gdy Allan zdobył prawo jazdy, Edyta Górniak obudziła w sobie nowe uczucie - lęk o syna, który staje się coraz bardziej niezależny.

Pisaliśmy również o: Andrzej Piaseczny podbija serca fanów nowym zdjęciem. „Dwaj przystojniacy, bądźcie szczęśliwi”

Może zainteresuje Cię to: Wspomnienie syna Sylwii Peretti na cmentarzu. Co wyróżnia jego miejsce spoczynku miesiąc po strasznej straty

Przypominamy o: Niesamowite zmiany w wyglądzie Zenka Martyniuka. Żona pewnie dumna z efektów