Na początku byłam zaskoczona tą decyzją: warunki były doskonałe, chociaż pokoje były małe! Wszystko ułożyło się na swoim miejscu, gdy Anna powiedziała nam, dlaczego to zrobiła.

"Dziewczyny, nie uwierzycie. Ale życie w pokoju jednoosobowym jest teraz dla mnie spokojnym życiem. Rozumiecie, że życie nad morzem, a tym bardziej w kurorcie, jest wspaniałe!

Ale kiedy masz grupę krewnych, którzy mieszkają na odludziu i marzą o corocznych wakacjach nad morzem, i to za darmo, to nie jest to dla ciebie dobry pomysł.

Przychodzą w "paczkach" i przeważnie bez ostrzeżenia. Rzeczywiście, po co ich ostrzegać? Jesteśmy krewnymi! I nie będziemy cię ściskać! Jakoś się zmieścimy. To jak taśmociąg!

A moja mała trójka w szczycie sezonu dosłownie pękała w szwach. I nic nie szkodzi, że gospodyni (czyli ja) spędza noc w kuchni, nic nie szkodzi! Ogólnie rzecz biorąc, zmieniłam moją trójkę na kawalerkę.

Popularne wiadomości teraz

"Mama płacze i prosi, żebym pomagała siostrze. Od kiedy tata odszedł, są biedni. Mówię: „Nikt mi nie pomagał, więc niech ona się nauczy”

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

Podoba mi się i jestem zadowolona z mojego wyboru. W ten sposób pozbyłam się nieproszonych gości. Teraz pomyślą, zanim do mnie przyjdą. Tego lata przyjechali krewni moich krewnych.

A moja przyjaciółka mnie odwiedzała (zaprosiłam ją, dawno się nie widziałyśmy). Zadzwonili i powiedzieli mi, że przyjeżdżają. Powiedziałam im mój nowy adres: nie byli nawet zaskoczeni, że się zmienił. Przyjechali po kilku godzinach.

Otwieram drzwi, a tam stoją cztery osoby: mama, tata i dwójka dzieci.

"Cześć, przyjechaliśmy! Kiedy zobaczyli, że mam jeden pokój, byli zaskoczeni. "Powiedziano nam, że masz trójkę! Celowo zabraliśmy ze sobą dzieci".

" Powiedziałam, że zostaliście źle poinformowani. Ale możecie zostać w hotelu. "Wasz przyjaciel nie może zostać w hotelu? Jakoś się tu zmieścimy.

Ciasno, ale nie obraźliwie. Jesteśmy krewnymi! Odprowadziłem tych przyjaciół do hotelu.

Mam dość obcych ludzi w moim mieszkaniu, przychodzących prawie zgodnie z harmonogramem. A teraz żyję w spokoju i cieszę się sobą!

Pisaliśmy również o: Kiedy koledzy z klasy zaczęli śmiać się z jej syna, w jednej sekundzie postawiła ich wszystkich na swoim miejscu

Może zainteresuje: Na początku żona mojego brata zamknęła mnie samego w domu, rzekomo przez przypadek, potem zaczęła zajmować łazienkę i toaletę na godzinę rano

Przypominamy o: Niepokojące wieści o stanie zdrowia Ewy Szykulskiej. Aktorka w szpitalu