W wieku czterdziestu lat zostanę matką, co jest dla mnie wspaniałą wiadomością.

Moja córka ma siedemnaście lat, niedługo będzie dorosła i mnie zostawi. Ostatnio się nie dogadujemy.

Arina chce być wolna, a ja ciągle ją protekcjonalnie traktuje. Nie wyobrażam sobie, w co by się wpakowała, gdybym nie prowadził jej przez życie. Przechodząc obok sklepów, postanowiłem wejść i obejrzeć ubranka dla dzieci.

Wyobrażałam już sobie, jak trzymam dziecko w ramionach. Chciałam dać mu wszystkie bogactwa tego świata.

Kiedy weszłam do mieszkania, zobaczyłam na progu męskie trampki. Z sypialni dochodził hałas.

Popularne wiadomości teraz

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

"Nawet nie rozpakowuję prezentów mojej teściowej, bo i tak zabierze je dla siebie: to dziwne, ale przyzwyczaiłam się do tego"

"Gdybym miała wybór, w ogóle nie wpuszczałabym teściowej do domu. A tego, co robi, kiedy nas odwiedza, nie mogę już znieść"

"Wierzyłam, że mój syn jest prawdziwym mężczyzną. Ale pewna notatka od mojej synowej otworzyła mi oczy na prawdę: co on sobie pozwala robić"

- "Arina!" krzyknęłam. Minutę później z pokoju wyszedł rozczochrany facet. Przywitał się bez wahania i wyszedł z mieszkania. Chciałam wiedzieć, kim on jest, więc poszłam do pokoju Ariny.

- "Możesz mi wyjaśnić, kto to był?" zapytałam. "Adam. On i ja jesteśmy poważni. Nie odzywaj się do mnie. Jeśli zaczniesz mnie pouczać, będę musiała słuchać cię do rana". Myślałam o swoim życiu.

Urodziłam córkę z kolegą z klasy. Dużo piliśmy podczas zjazdu. Niczego mi nie obiecywał. Był żonatym mężczyzną, który nie zamierzał opuścić swojej żony. Postanowiłam, że nic mu nie powiem i sama wychowam dziecko.

Ojciec nienarodzonego dziecka również z nami nie mieszka. To również stało się przypadkiem. Rano dowiedziałam się, że córka jest w szpitalu. Poszłam w to samo miejsce z tego samego powodu.

Zdałam sobie sprawę, że ona też jest w ciąży. Poszłam do jej pokoju i powiedziałam jej, że wszystko wiem. Zaczęła płakać i przybiegła do mnie: "Mamo, nie mów nikomu. Adam pójdzie do więzienia, nie jestem dorosła. Ja też mu nic nie powiedziałam. Za tydzień idzie do wojska, nie chcę działać mu na nerwy.

- W porządku, sami wychowamy dziecko. Ja też spodziewam się dziecka. Poradzimy sobie, tylko nie płacz. Przytuliłam córkę. Popełniła mój błąd. Była w ciąży, ale nie chciała powiedzieć ojcu.

Pisaliśmy również o: Pewna kobieta przyszła do księdza do spowiedzi i zapytała, co ma zrobić, jeśli mąż przestał ją kochać. Odpowiedź otworzyła jej oczy na pojęcie miłości

Może zainteresuje: Córka usprawiedliwia niewierność zięcia. "Mamy dobre życie, a wszyscy mężczyźni są poligamiczni". A ja tego nie rozumiem

Przypominamy o: "Kiedy krewni z wioski odwiedzają nasz dom, czuję, że nieprzyjemnie pachną. Ale był pewien incydent i teraz jest mniej pytań"