Po ślubie zaczęliśmy mieszkać w domu jego rodziców z jego matką. Rok po ślubie urodziłam syna, Adama.

Byliśmy zwyczajną rodziną. Jestem bardzo rodzinną osobą, bardzo lubiłam zajmować się domem i bardzo kochałam mojego męża.

Mój mały świat zawalił się, gdy mój syn miał zaledwie trzy lata. Mój mąż został zabrany przez Larę, miejscową rozwódkę.

Odwiedzało ją wielu żonatych mężczyzn, ale mój ukochany postanowił zrobić coś fajniejszego, zostawił nas i zamieszkał z nią. Byłam bardzo zła na niego i na tę kobietę.

Jeśli spotkałam ich na swojej drodze, zawsze zmieniałam drogę. Moja teściowa to miła kobieta, pozwoliła Adamowi i mnie u niej zamieszkać.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż wciąż domaga się, abym zameldowała go w moim domu. Ale nie dał ani grosza na budowę i utrzymanie rodziny"

"Teraz po prostu nie poznaję córki, nasze relacje są bardzo napięte. Ma 16 lat, ubiera się w sposób, który sprawia, że wstydzę się przed sąsiadami"

"Czasami życie jest niesprawiedliwe dla ludzi: mój były prowadzi wspaniałe życie, nie płaci alimentów, a ja z trudem wiążę koniec z końcem"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

Nie mogłam wrócić do domu rodziców, bo mieszkał tam już mój brat z żoną i dwójką dzieci. Nie było tam w ogóle miejsca. Po wyjeździe męża długo byłam smutna, ale musiałam się pozbierać i wdrożyć w codzienną rutynę.

Z wiejskich plotek wiedziałam, że Krzysztof ma córkę z tą Larą. Nie chciałam w ogóle o nich słyszeć. Minęło trzynaście lat od jego zdrady.

Rany się zabliźniły, czas leczy. We wsi rozeszła się plotka, że Lara i Krzysztof rozbili samochód, a ich córkę zostawili na pastwę losu.

"Tak chcą" - pomyślałam sobie. Ale wkrótce władze opiekuńcze przyprowadziły do nas swoją córkę i powiedziały mojej teściowej, że jest jej jedyną krewną.

- Jeśli nie przejmie pani opieki nad wnuczką, trafi ona do sierocińca. Dziewczynka jest mała, blond i chuda.

- Nie będzie mieszkać w naszym domu! Jej matka zrujnowała moją rodzinę!

- "Julia, na litość boską, dziecko jest niewinne", moja teściowa podniosła ręce. " Sonia zaczęła z nami mieszkać. Wygląda jak jej matka.

Nie widzę jej, a w sercu czuję taki gniew, że nie potrafię tego wyrazić słowami. I ona to czuje, stara się nie rzucać w oczy. Szczerze mówiąc, nie wiem, jak długo jeszcze tak wytrzymam.

Pisaliśmy również o: Złodzieje myśleli, że staruszka jest łatwym celem. Ale sprytna staruszka pokazała im, kto tu rządzi

Może zainteresuje: Za każdym razem, gdy moja córka mówi do swojej teściowej "mamo", grunt usuwa mi się spod nóg. W końcu ma tylko jedną matkę i jestem nią ja

Przypominamy o: Smutne wieści z polskiego kina. Aktorka z "Barw szczęścia" nie żyje